MMA PLCiekawostkiByły mistrz UFC przegrał z 57-letnim bokserem. Wszystko na imprezie z… publicznością!

Były mistrz UFC przegrał z 57-letnim bokserem. Wszystko na imprezie z… publicznością!

Były mistrz UFC przegrał walkę z 57-letnim bokserem. Impreza, na której doszło do tego pojedynku mimo trwającej pandemii koronawirusa, odbyła się z udziałem publiczności.

Gala odbyła się w Davenport w stanie Iowa. W tamtej okolicy jak dotąd stwierdzono około 38 tysięcy przypadków zarażeń koronawirusa SARS-CoV-2. Mimo takiej ilości zarażeń, promotor Monte Cox zdecydował się na otwarcie imprezy dla publiczności.

Były mistrz UFC przegrał z 57-letnim bokserem. Wszystko na imprezie z… publicznością!

Zagrożenie koronawirusem nie przeszkodziło publiczności, która tłumnie stawiła się na imprezie, na której doszło do pojedynku dwóch największych gwiazd sportów walki pochodzących ze stanu Iowa.

Jednym z nich był były mistrz wagi półśredniej UFC i członek Galerii Sław UFC, Pat Miletich. Mierzy się on z 57-letnim pięściarzem Michaelem Nunnem, który po 24 latach wyszedł z więzienia i próbuje rozpocząć nowe życie.

Mimo długiego rozbratu ze sportami walki, Nunn zdołał wypunktować Mileticha. Wygrał to starcie niejednogłośną decyzją sędziów w stosunku 39-37, 37-39, 40-36. Starcie to było zakontraktowane w formule kickboxingu.

Poniżej kilka migawek z tego pojedynku:

Zobacz także:

Michał Kita wraca do KSW! Jest oficjalne potwierdzenie!

Michał Kita wraca do KSW! Jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA, Michał „Masakra” Kita (19-11-1, 11 KO, 5 Sub) wróci do okrągłej klatki KSW. Data i miejsce kolejnego starcia zabrzanina zostanie podana niebawem.

Czy będzie walka Masvidala z McGregorem?

Czy będzie walka Jorge Masvidala z Conorem McGregorem? Takie plotki krążą już od jakiegoś czasu w świecie mieszanych sztuk walki. Do tych rewelacji odniósł się szef UFC, Dana White i ma on jednoznaczne i zdecydowane zdanie na temat tego potencjalnego pojedynku.

Joseph Duffy przechodzi na emeryturę. W przeszłości poddał w 38 sekund McGregora

Joseph Duffy przechodzi na sportową emeryturę. Irlandczyk ogłosił pożegnanie z zawodowym sportem po porażce w miniony weekend na gali UFC Fight Island 2.