MMA PLUFCByły mistrz UFC Dominick Cruz wraca przetestować jednego z czołowych pretendentów w wadze koguciej

Były mistrz UFC Dominick Cruz wraca przetestować jednego z czołowych pretendentów w wadze koguciej

To będzie jedno z najciekawszych starć w wadze koguciej ostatnich miesięcy. Przynajmniej na papierze! Były mistrz UFC Dominick Cruz przetestuje jednego z czołowych pretendentów tej dywizji wagowej.

Dominick Cruz

Cruz zmierzy się bowiem z Marlonem Verą, a ich pojedynek odbędzie się już 14 sierpnia na gali z cyklu UFC Fight Night. Miejsce imprezy nie jest jeszcze znane, ale nieoficjalnie mówi się o San Diego.

Dominick Cruz wraca przetestować jednego z czołowych pretendentów w wadze koguciej

Dominick Cruz to były mistrz UFC, który ostatnią walkę stoczył w grudniu zeszłego roku na gali UFC 269. Tam pokonał decyzją sędziów Pedro Munhoza. Była to druga wiktoria Amerykanina z rzędu. Teraz będzie miał możliwość potwierdzenia swoich umiejętności.

Wyzwanie jednak przed nim duże. Marlon Vera znajduje się bowiem na fali wznoszącej. Ekwadorczyk wygrał trzy walki z rzędu pokonując kolejno Daveya Granta, Frankiego Edgara i Roba Fonta.

Poniżej prezentujemy także aktualną rozpiskę gali UFC zaplanowanej na 14 sierpnia:

Dominick Cruz vs. Marlon Vera
Viviane Araujo vs. Alexa Grasso
Bruno Silva vs. Gerald Meerschaert
Devin Clark vs. Azamat Murzakanov
Aspen Ladd vs. Sara McMann
Łukasz Brzeski vs. Martin Buday

Zobacz także:

Zawodnik MMA ostro o Marcinie Różalskim: Ostatnio Barnett pokonał tego pajaca!  Co wy na to?

To zaskakująca wypowiedź! Doświadczony zawodnik MMA – Nills Van Noord (21-10-2) postanowił na instagramie skomentować ogłoszony powrót Marcina Różalskiego. Były mistrz KSW wystąpi osiemnastego czerwca na gali w Toruniu. Będzie to starcie w formule K-1 w małych rękawicach z utytułowanym Errolem Zimmermanem.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne! Widzieliście?

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis