MMA PLConor McGregorByły mistrz UFC chce Conora McGregora: Do zobaczenia w 2022!

Były mistrz UFC chce Conora McGregora: Do zobaczenia w 2022!

Były mistrz wagi lekkiej UFC chce Conora McGregora! Kolejka do starcia z Irlandczykiem jest co najmniej tak samo długa jak kolejka chętnych do walki z Najmanem czy Jacą Murańskim.

Były mistrz UFC chce Conora McGregora

Tym razem życzenie “spotkania w 2022 roku” wysłał McGregorowi jego niedoszły przeciwnik, z którym w 2016 roku był już raz zestawiony.

Były mistrz UFC chce Conora McGregora: Do zobaczenia w 2022!

Chodzi o osobę Rafaela dos Anjosa. Brazylijczyk miał zmierzyć się z McGregorem w marcu 2016 roku, ale wówczas doznał kontuzji, która wyeliminowała go z “walki życia”. W jego miejsce wówczas wszedł Nate Diaz, który bez przygotowań udusił Conora McGregora szokując świat, samemu pozostając przy tym niezaskoczonym.

Teraz dos Anjos wyrywa się do załatwienia zaległych interesów z McGregorem. W mediach społecznościowych zamieścił fragment filmu z udziałem ich obu i zaznaczył, że zobaczą się w oktagonie w 2022 roku.

Co ciekawe, ani Dos Anjos ani McGregor nie mają na ten moment ustawionej walki, więc może UFC faktycznie zdecyduje się na takie zestawienie?

Zobacz także:

HIGH League wraca w 2022! Znamy terminy i miejsca trzech gal

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.

Znamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Kolejna zmiana planów! Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zdradził i wskazał swoich dwóch potencjalnych rywali. ”El Testosteron” nie boi się wyzwań i już w pierwszym kwartale 2022 roku może dojść do jego starcia z… Normanem Parke. To nie koniec, bo były pięściarz dalej może stoczyć trzy walki w jeden miesiąc.

Tak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

To będzie arcyciekawy pojedynek! Jak donosi Ariel Helwani były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-9) w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Serb już w tym momencie jest bardzo bliski walki o tytuł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis