MMA PLBoksByły mistrz świata w boksie wcielił się w rolę Tysona z filmu Kac Vegas! [WIDEO]

Były mistrz świata w boksie wcielił się w rolę Tysona z filmu Kac Vegas! [WIDEO]

Mają pomysły! Joseph Parker (27-2, 21 KO) postanowił wcielić się w rolę Mike’a Tysona (50-6, 44 KO) z filmu ”Kac Vegas”, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

29-latek swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego siódmego lutego. Będzie to starcie z niepokonanym Juniorem Fa (19-0, 10 KO), o którym mówi się od dłuższego czasu.

Wojownik pochodzący z Nowej Zelandii ostatnią walkę odnotował pod koniec lutego 2019 roku. Parker w piątej odsłonie zastopował Shawndella Terella Wintersa.

Parker wcielił się w rolę Mike’a Tysona!

Joseph Parker (27-2, 21 KO) ma pomysły! 29-latek postanowił wcielić się w rolę Mike’a Tysona z filmu ”Kac Vegas”. Obecnie wideo oglądało na twitterze ponad 70 tysięcy użytkowników.

Parker to były mistrz świata wagi ciężkiej organizacji WBO. Tytuł zdobył w grudniu 2016 roku, gdy przed własną publicznością niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Andy Ruiza Jr. Nowozelandczyk jeszcze dwukrotnie obronił pas. Zatrzymał go Anthony Joshua, dla którego była to pierwsza zawodowa walka na całym dystansie.

Parker już w tym momencie myśli o dużych walkach.

Potrzebuję gości takich jak Joe Joyce, Aleksander Usyk, Dillian Whyte, nadal istnieje możliwość walki z Derekiem Chisorą. Chisora wraca po porażce, ale jego kariera została wskrzeszona. Zawalczę z każdym, polecę do Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych lub gdziekolwiek, kiedy będzie to bezpieczne, aby wrócić na szczyt. Usyk świetnie chodzi na nogach, jego inteligencja ringowa jest wysoka, ale gdyby nadarzyła się okazja, wziąłbym tę walkę. Z moim poruszaniem się po ringu i szybkością pokonałbym go, byłbym dla niego zbyt dużym wyzwaniem. Chętnie zmierzyłbym się również z Joe Joycem. Dał świetny występ z Danielem Dubois, pokazał dobrą pracę nóg, dobry jab i wiele innych atutów, to byłby naprawdę dobry pojedynek.

Zapędy 29-latka studzi jego trener Kevin Barry.

Oczekujemy Juniora Fa będącego w najlepszej formie. To walka o dumę i godność w Nowej Zelandii, to walka o dziedzictwo. Jeśli przegramy z Juniorem, ciężko będzie wrócić do gry. Powiedziałem Josephowi “Fa już z tobą wygrał, zapomnij o tym, że byłeś mistrzem świata, to jest walka, za która zostaniesz zapamiętany w Nowej Zelandii”. Stawka dla nas jest doprawdy duża. 

Zobacz także:

Fani Don Kasjo wierzą w jego zwycięstwo z McGregorem! A wy?

Fani Kasjusza Życińskiego wierzą, że wygrałby on z Conorem McGregorem. Sami zobaczcie

Błachowicz ma pomysł na następnego sparingpartnera? To legenda KSW!

Jan Błachowicz myśli o następnym sparingpartnerze przed mistrzowskim bojem. Mowa tu o legendzie KSW