MMA PLBoksByły mistrz świata krytykowany za wygląd. Broni go Cristiano Ronaldo!

Były mistrz świata krytykowany za wygląd. Broni go Cristiano Ronaldo!

Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) wraca na ring w pierwszej połowie roku. Meksykanin wprowadził zmiany w sztabie trenerskim. Co ciekawe ikona piłki nożnej Cristiano Ronaldo broni sylwetki byłego mistrza świata w wadze ciężkiej, na którego spadła krytyka po ostatniej walce.

Ronaldo

Ruiz Jr w Madison Square Garden sprawił wielką sensację. Dla Anthony’ego była to pierwsza walka w Stanach Zjednoczonych. Ruiz Jr jako pierwszy wylądował na deskach, lecz błyskawicznie doszedł do siebie. 31-latek ruszył na wojnę – co przyniosło świetny efekt. Andy Ruiz Jr w siódmej rundzie zabrał zero z rekordu mistrza!

Ronaldo broni Ruiza!

Andy Ruiz Jr (33-2, 22 KO) postawił na zmiany w sztabie trenerskim i tym samym związał się z Eddym Reynoso. Ruiz jest już w tym momencie lżejszy o 20 funtów w porównaniu do poprzedniego obozu do walki.

Cristiano Ronaldo jest kibicem sportów uderzanych. Portugalczyk w rozmowie z Gennady Golovkinem bronił Andy Ruiza Jr. Na 31-latka spadła duża krytyka po ostatniej walce. Wielu kibiców zarzuca Ruizowi, że jest leniem.

Mówiłem moim znajomym, którzy drwili przed walką z tego, jak Ruiz wygląda, że choć Joshua jest jednym z najlepszych, to Ruiz też jest bardzo dobry. Mówiłem im “Poczekajcie, wygląd nie ma znaczenia, Ruiz jest dobry. Najważniejsze jest to, jak dobre miał przygotowania, a nie jak wygląda”. Wygląd nie boksuje. No i wygrał

”Destroyer” w ostatnim pojedynku stracił tytuły. W Arabii Saudyjskiej doszło do natychmiastowego rewanżu z Anthonym Joshuą. Meksykanin tym razem niczym nie zaskoczył Brytyjczyka. AJ na przestrzeni 12-rund nie ryzykował, ale gładko wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Konflikt Najman-Stanowski dalej trwa! Co tym razem?

To nie zakończy się szybko… Tym razem chodzi o szczepienia. Sami zobaczcie

Fani krytykują Tysona Fury! Słusznie?

Tyson Fury skrytykowany przez fanów. Chodzi o złamanie surowych obostrzeń, które panują w Wielkiej Brytanii

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis