MMA PLFENByły mistrz KSW podpisał kontrakt z Fight Exclusive Night! ”Santo Forte” pokaże się z lepszej strony?

Były mistrz KSW podpisał kontrakt z Fight Exclusive Night! ”Santo Forte” pokaże się z lepszej strony?

Tak to prawda! Fernando Rodrigues Jr. (13-8) za pomocą instagrama poinformował, że podpisał kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night. Tym samym już niebawem możemy spodziewać się kolejnych walk ”Santo Forte” w Polsce.

Fernando

Fernando w największej organizacji w naszym kraju stoczył cztery walki. Warto zaznaczyć, że w debiucie reprezentant Brazylii został nowym mistrzem KSW, kiedy to przed czasem odprawił Karola Bedorfa.

W kolejnych starciach było już gorzej. 34-latek został błyskawicznie znokautowany z rąk Marcina Różalskiego oraz Michała Andryszaka, a niejednogłośną decyzją sędziów przegrał w Londynie z Satoshi Ishii.

Rodrigues ostatnie pojedynki toczył na terenie Rosji. Były bolesne przegrane przez nokaut z mocnym Kirillem Kornilovem i weteranem Sergeiem Kharitonovem. W ostatnim starciu ”Santo Forte” zaskoczył i naprawdę nie brakowało dużo do zwycięstwa. Fernando na RCC 11 przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z faworyzowanym Sergey’em Bilostenniy’m.

Fernando Rodrigues w FEN!

”Santo Forte” za pomocą instagrama postanowił pochwalić się, że już niebawem stoczy kolejny pojedynek w Polsce. Fernando Rodrigues Jr. (13-8) podpisał kontrakt z Fight Exclusive Night.

Dobry wieczór, z wielką przyjemnością chciałbym ogłosić, że właśnie podpisałem kontrakt z wspaniałą polską organizacją MMA FEN. Nie macie pojęcia, jaki jestem szczęśliwy, że znowu będę walczył w Polsce, w kraju, który jest moim drugim domem i wśród ludzi których kocham z całego serca. Dziękuję Kasi Stachurze, która reprezentuje mnie w Polsce i mojemu nowemu szefowi Pawłowi Jóźwiakowi, który jest prezesem federacji FEN. Moim celem jest zostanie Mistrzem FEN i liczę ma wsparcie polskiego narodu Osss

Kto będzie przeciwnikiem Brazylijczyka w debiucie? Przypomnijmy, że aktualnym mistrzem FEN w wadze ciężkiej jest Oli Thompson (21-14). Tymczasowy tytuł posiada zaś Szymon Bajor (23-9).

Bajor miał w najbliższy piątek stoczyć ważny pojedynek w Paryżu. Ostatecznie jego walka została odwołana ze względu na kontuzje przeciwnika. Bajor jest po ciężkich przygotowaniach w Brazylii. Być może Fight Exclusive Night wykorzysta tą sytuację i dojdzie w najbliższym czasie do walki z Fernando Rodriguesem? Tego nie można wykluczyć.

Zobacz także:

Doszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób! Co wy na to?

To nie koniec! Organizacja Epic Fighting Championship ma za sobą kolejną freakową galę. W Rosji dochodzi do coraz, to bardziej szalonych freak fightów. Tak też było na ostatnim evencie, gdzie zobaczyliśmy starcie dwóch na jednego. Jeszcze tyle kilogramów w klatce nie było…

Laura Grzyb sugeruje, że z łatwością wygrałaby z Brodnicką i Kamiszką, “Cleo” odpowiada: Nie wybijaj się na moich plecach! Widzieliście?

Wczoraj obył się program Rundki z udziałem Ewy Brodnickiem i Kamili “Kamiszki” Wybrańczyk, które zmierzą się ze sobą na czerwcowej gali High League 3. Podczas programu poruszony został temat wpisu, jaki w mediach społecznościowych zamieściła pięściarka Laura Grzyb.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis