MMA PLKSWByły mistrz KSW Marcin Wrzosek wystąpi w telenoweli Polsatu

Były mistrz KSW Marcin Wrzosek wystąpi w telenoweli Polsatu

Marcin Wrzosek (14-6) to były mistrz wagi piórkowej Federacji KSW, który obecnie jest jednym z trenerów w reality show “Tylko Jeden”. Okazuje się, że “Polskiego Zombie” ciągnie przed kamerę i zadebiutuje w telenoweli Polsatu!

Jak podaje stacja, Wrzosek wystąpi w “Pierwszej Miłości”, gdzie zagra… więźnia. Polsatowska telenowela emitowana jest od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Producent tak zapowiada występ Marcina Wrzoska:

„Polish Zombie” wciela się w niejakiego Żyłkę. Właśnie odsiaduje swój wyrok, kiedy w jego celi pojawia się Mikser. Chłopak podejrzewany jest o zabójstwo prostytutki. Zamordowana Nadia stanęła mu na drodze, gdy chciał wyrwać przyjaciółkę Magdę ze szponów sutenera Bola i agencji towarzyskiej. Wplątany w sprawę przez jakiś czas się ukrywał, ale policja odszukała go i wsadziła za kratki, nie uznając jego zeznań za wiarygodne.

– Miłej zabawy, chłopaki – mówi policjant, wprowadzając Miksera do celi.
– Białko! – rzuca slangiem więziennym siedzący przy stole Żyłka. – Papiery! Ogłuchłeś? – zwraca się groźnie w stronę oszołomionego osadzonego. Po czym zagląda w jego dokumenty i dodaje: – Góra twoja…”

Marcin Wrzosek po tytuł mistrzowski KSW sięgnął 3 grudnia 2016 roku, kiedy to na gali SKW 37: Circus of Pain znokautował Artura Sowińskiego. W swojej ostatniej walce dla Federacji KSW, Wrzosek starał się zdobyć tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej, ale przegrał decyzją sędziów z Normanem Parkiem. Było to we wrześniu zeszłego roku na gali KSW 50: London.