MMA PLMarcin NajmanByły mistrz FEN zdobył pas organizacji WKU! Marcin Najman udostępnia!

Były mistrz FEN zdobył pas organizacji WKU! Marcin Najman udostępnia!

Joilton Lutterbach to doświadczony zawodnik MMA, który w naszym kraju znany jest jako były mistrz Fight Exclusive Night. Ponadto ”Peregrino” ma na swoim koncie jeden pojedynek w KSW. Reprezentant Brazylii postanowił spróbować swoich sił w kick boxingu. W weekend Lutterbach został mistrzem organizacji… WKU!

Najman

29-latek w październiku 2016 roku wystąpił w walce wieczoru Fight Exclusive Night 14 w Katowicach. Brazylijczyk został nowym mistrzem, gdy po 5-rundach pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Romana Szymańskiego.

Lutterbach jedyny pojedynek pod szyldem KSW stoczył na jubileuszowej 50-edycji w Londynie, gdzie przegrał przed czasem z Dricusem Du Plessisem.

Warto zaznaczyć, że Joilton w przeszłości nawoływał do walki z Mateuszem Gamrotem.

Mateusz Gamrot, słuchaj. Widziałem w internecie, że nie mają dla Ciebie przeciwnika. Mówię więc, ja jestem mistrzem FEN, ale chcę walczyć z Tobą w KSW. Jesteś gotowy? Jesteś gotowy człowieku? Jesteś gotowy? Chcę ci dopi**dolić!

Marcin Najman reaguje!

Joilton Lutterbach to przede wszystkim doświadczony zawodnik MMA, ale Brazylijczyk postanowił zrobić sobie przerwę i spróbować sił w innej formule. 29-latek toczy walki w kick boxingu i jak widać idzie mu nieźle. Lutterbach w weekend został mistrzem organizacji WKU!

Na taką informację szybko zareagował Marcin Najmana, który przecież w przeszłości zdobywał takie trofeum.

Były zawodnik KSW mistrzem świata organizacji WKU.

”El Testosteron” już w przeszłości wspominał o pasie WKU.

Chodzi oto, że WKU to jedna z większych organizacji kick-boxingu na świecie. Nie mówię, że czołowa, ale jedna z większych. Próbuje się tak bardzo umniejszać temu tytułowi związku z tym, że go zdobyłem. Deprecjonować ten tytuł. Strony, internet to teraz tak ogromna skarbnica wiedzy, że wystarczy napisać WKU organization i spojrzeć na to czym jest organizacja, czym się zajmuje, jakie walki sankcjonowała, jacy mistrzowie dzierżyli te pasy. To oczywiste, że ci co mnie krytykują nie chcą zadać sobie tego trudu. I sobie wymyślają, że to ja niby sobie taką organizację wymyśliłem co jest bzdurą.  

Zobacz także:

Murański pokazał trening ojca: Wraca do sprawności niezniszczalnego gościa sprzed 10-15 lat! Jacek Murański zaskoczy?

Już niebawem poznamy szczegóły następnego pojedynku Jacka oraz Mateusza Murańskiego. Drugi wspomniany postanowił w mediach społecznościowych udostępnić fragment z treningu ojca. ”Muran” zapewnia, że jego ojciec powoli wraca do sprawności niezniszczalnego człowieka sprzed 10-15 lat.

Israel Adesanya o gwizdach kibiców na jego walce na UFC 276: Oni wszyscy byli pijani, nie wiedzą co to walka! Co wy na to?

Mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya wypowiedział się o gwizdach kibiców, którzy w dosadny sposób zareagowali na jego walkę na minionej gali UFC 276 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis