MMA PLBellatorByły mistrz Cage Warriors rywalem Macieja Różańskiego w debiucie dla Bellator MMA

Były mistrz Cage Warriors rywalem Macieja Różańskiego w debiucie dla Bellator MMA

Znamy już pierwszego przeciwnika Macieja Różańskiego (13-3) w nowej organizacji, czyli Bellator MMA. Rywalem “Spartana” będzie Lee Chadwick (27-15-1).

Były mistrz Cage Warriors rywalem Macieja Różańskiego
Foto: Marcin Cajdler Foto / EFM Show

Do pojedynku dojdzie 13 maja podczas gali Bellator London. Zestawienie znalazło się w oficjalnej rozpisce tego wydarzenia.

Różański może obecnie pochwalić się serią trzech zwycięstw. Mistrz EFM Show po raz ostatni walczył w kwietniu ubiegłego roku, kiedy to w obronie swojego tytułu pokonał Michała Pasternaka. W przeszłości zawodnik Berserkers Team występował też w takich organizacjach jak Babilon MMA, FEN czy ACB.

37-letni Chadwick ma bogate doświadczenie. Stoczył bowiem aż 43 zawodowe pojedynki. Spośród 27 zwycięstw aż 20 odnosił przed czasem – 6 po nokautach i aż 14 po poddaniach. W 2017 roku został mistrzem wagi średniej brytyjskiej organizacji Cage Warriors. Dla Bellatora stoczył jak dotąd pięć pojedynków, z których wygrał trzy, w tym dwa ostatnie.

W walce wieczoru gali w Londynie Yaroslav Amosov miał bronić pasa wagi półśredniej w starciu z Michaelem Pagem. Udział mistrz pozostaje jednak pod znakiem zapytania. Ukrainiec wrócił bowiem do swojej ojczyzny, aby bronić kraj przed agresją wojsk Federacji Rosyjskiej.

Zobacz także:

Cain Velasquez nie może wyjść na wolność za kaucją. Sąd: “To zbyt duże ryzyko”

Cain Velasquez, który przebywa obecnie w areszcie nie może wyjść na wolność nawet za kaucją! Tak orzekł Sąd w San Jose.

Michał Pietrzak poznał rywala. Starcie czołowych polskich półśrednich na KSW 68

Michał Pietrzak (10-4-1, 3 KO, 2 Sub) poznał rywala, z którym zmierzy się w klatce podczas KSW 68 w Radomiu. W Radomskim Centrum Sportu „Zgniatacz” skrzyżuje rękawice z Tomaszem Romanowskim (14-8 1NC, 5 KO, 1 Sub) w umownym limicie do 80 kilogramów. Wydarzenie odbędzie się 19 marca i zostało objęte patronatem Pana Prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis