MMA PLBellatorByły mistrz Bellatora aresztowany! Ma zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia

Były mistrz Bellatora aresztowany! Ma zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia

Foto: Bellator MMA

Były mistrz Bellatora aresztowany! Daniel Straus został ujęty w piątek na Florydzie, gdzie usłyszał zarzuty złamania prawa. Były mistrz wagi piórkowej Bellator MMA usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

O sprawie poinformowało South Florida Sun-Sentinel. Według informacji, do których dotarto, Straus miał brać udział w pobiciu i miał mieć przy sobie niebezpieczne narzędzie, najprawdopodobniej pistolet.

Co ciekawe, Straus miał sądowy zakaz kontaktu ze swoją ofiarą oraz zakaz posiadania narzędzia, które wykorzystał do pobicia.

Były mistrz Bellatora aresztowany! Ma zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia

Niestety, na ten moment więcej szczegółów w sprawie nie znamy. Amerykańskie media otrzymały krótkie oświadczenie organizacji Bellator MMA:

“Bellator jest świadomy sytuacji i jest w bieżącym kontakcie w sprawie. Organizacja nie udziela na ten moment żadnych dodatkowych informacji.”

Piątkowy wybryk Strausa nie był pierwszym w jego życiu. Były mistrz Bellatora w wywiadzie z ESPN w 2012 roku ujawnił, że spędził w areszcie trzy lata między 2004 a 2007 rokiem. Powodem jego osadzenia było włamanie. W 2013 roku natomiast został oskarżony o handel narkotykami.

Znalezione obrazy dla zapytania: daniel straus police

Straus ma obecnie 36 lat. W 2017 roku miał wypadek motocyklowy, który wyhamował jego karierę zawodniczą. Od tamtego czasu pojawiał się w klatce zaledwie dwukrotnie. Najpierw pokonał w pierwszej rundzie Shane’a Krutchena, a potem przegrał z Derekiem Camposem. Obie walki odbyły się w 2019 roku. Od tamtej pory Amerykanin nie pojawił się w klatce Bellatora.

Zobacz także:

Pas mistrzowski na gali MMA-VIP u Najmana! Kto o niego zawalczy?

Pas mistrzowski będzie stawką jednego pojedynku, do którego dojdzie na gali MMA-VIP u Marcina Najmana. “El Testosteron” poinformował kto o niego zawalczy.

Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyć w UFC! Zaskoczeni?

Zusje podczas nadchodzącej imprezy zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk (narzeczoną Artura Szpilki). Stawką pojedynku pań będzie uczestnictwo w walce o pas mistrzowski FAME MMA, o który zwyciężczyni tego starcia zmierzy się w przyszłości z Martą Linkiewicz.

Bonus BGC zapowiada odwet na ”Warszawskim Dresiku”! Będziecie oglądać?

Bonus BGC zapowiada odwet na Warszawskim Dresiku! Chodzi o sytuację, która miała miejsce na Roaście Najmana, który w piątek był transmitowany (w systemie PPV) w Internecie!