MMA PLFAME MMAByły menadżer Murańskich o ich walkach: Robią co chcą, to co lubią!

Były menadżer Murańskich o ich walkach: Robią co chcą, to co lubią!

Jerzy Mazur były menadżer Murańskich skomentował ich ostatnie poczynania/walki. Trzeba przyznać, że o Mateuszu i Jacku Murańskim jest naprawdę głośno w Polsce. O ostatniej walce ”Murana” pisały duże zagraniczne portale.

Murański

Murański został wysłuchany, bowiem podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie zobaczyliśmy rzymską klatkę. Właśnie w niej Jacek zmierzył się z dużo młodszym Arkadiuszem Tańculą. Ostatecznie w czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz zdyskwalifikował Murańskiego.

Mazur o FAME MMA: Mówią jedno, a robią drugie!

Jerzy Mazur w rozmowie z portalem ringpolska.pl został zapytany o Jacka i Mateusza Murańskiego. Były menadżer Murańskich wypowiedział się również dość mocno o samej organizacji FAME MMA.

Tak było, ale później zrezygnowałem. No i co ja mam powiedzieć. Nie będę nic mówił na jednego czy drugiego źle, bo to co robią w internecie to ich sprawa. Wiesz, że ja jestem zawsze za sportem. Kurde mnie takie walki nie interesują, ale jeżeli chodzi o tą walkę ostatnią (śmiech) ja tego na żywo nie oglądałem. Jakieś skróty. Robią co chcą, to co lubią – co ja mam Ci Michał powiedzieć. Po prostu nie wcinam się, nie interesuje mnie. Z jednym mam kontakt, z drugim mam kontakt. Możemy zawsze zadzwonić porozmawiać. Ja nie mówię, że on robi z siebie błazna, ale ja bym z siebie nie robił błazna żeby ludziom ubliżać, żeby potem mnie ubliżali, aby mieć potem wyświetlenia. Mnie to nie interesuje (…) Lepiej dogadać się w boksie niż w świecie freak fightów. FAME MMA powiem Ci tak.. Tam rozmawiasz z jednym włodarzem, zaraz powie coś drugi. Jeden włodarz mówi ”on się nie wywiązał z kontraktu, to koniec nie chcę go tu widzieć i tak dalej”, a później widzisz, że po plecach się klepią i piątki biją, jest wszystko dobrze. No to k*rwa w boksie takiego czegoś nie ma. Zauważyłeś coś takiego w boksie? W boksie jest krótko ”tak, tak, nie pasuje? to nie”. Ja uważam, że w boksie powinniśmy wszyscy pokazać, że jak wszyscy się trzymamy, jeden za drugim. A tam widzisz wyzywają się, tu mówią jedno a robią drugie. Wydaje mi się, że tam ludzie się sprzedają i tyle, ale przecież to pieniądze nie są w życiu najważniejsze tylko żeby mieć swój honor. Ja bym się nigdy nie sprzedał, znasz mnie już na tyle. Mogłem zarobić na tym, na tym, nie zarobiłem, dołożyłem. Cieszę się z jakiego zawodnika mam, a mam kilku. Żaden na mnie złego słowa nie powie.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Oleksiejczuk ostro o Romanowskim: Dostał się do KSW przez reality show, gdzie pajacował! Co wy na to?

Zdobycie pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej przez Cezarego Oleksiejczuka to zdecydowanie najciekawszy moment ostatnich gal Fight Exclusive Night. 21-latek swoim zwycięstwem rozpoczął medialną wojnę, która trafiła w klub Berserkers Team. „Zwykły głupek… Może sobie tylko szczekać, bo jest na smyczy KSW!” – mowił o Tomaszu Romanowskim, z którym – w głównej mierze – prowadzi swój konflikt.

Michał Materla to jest kozak! Wbiegł na Śnieżkę w samych slipkach: Wiatr 80km/h i odczuwalna temperatura -22C! Widzieliście?

Michał Materla aktualnie nie tylko negocjuje sprawę swojej kolejnej walki w klatce, ale także decyduje się na ekstremalne wyczyny! Jednym z nich jest zimowe podejście na Śnieżkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis