Były gwiazdor WWE znaleziony martwy! Zaginął pływając z synem

Gwiazdor WWE znaleziony martwy! Niestety, ale sprawa byłego zawodnika WWE Shada Gasparda zakończyła się tragicznie. Ciało byłego wrestlera znaleziono trzy dni po zaginięciu.

Świat WWE jest pogrążony w smutku. Gaspard zginął w morzu przy Venice Beach w Kalifornii. Przed śmiercią uratował on swojego syna. Sam został porwany przez prąd i utonął.

Miał 39 lat. Pozostawił żonę i syna, z którym wybrał się na Venice Beach.

Były gwiazdor WWE znaleziony martwy!

Sprawa rozegrała się kilka dni temu. Gaspard wraz ze swoim synem pływali około 45 metrów od brzegu w Venice Beach. Nagle nadeszła potężna fala, która uderzyła w byłego zawodnika WWE i jego syna. Do akcji ratunkowej przystąpił ratownik.

Ratownik chciał uratować obie osoby. Z zeznań wynika, że Gaspard prosił go o pomoc dla jego syna, samemu zostając w wodzie. Po uratowaniu chłopca, ratownik Gasparda już nie znalazł.

Ciało byłego zawodnika WWE odnaleziono w środę w nocy nieopodal miejsca, w którym pływał.

Gaspard z organizacją WWE związany był do 2010 roku. Biznes związany z wyreżyserowanymi walkami zamienił na branżę filmową. Wystąpił między innymi w filmie “Get Hard”.

Zobacz także:

Czy Joe Rogan podpisał kontrakt ze Spotify?

Tak. Komentator UFC związał się z platformą streamingową. Zarobi ogromne pieniądze za publikowanie na Spotify swojego podcastu.

Ile zarobił Krzysztof Jotko na swojej ostatniej walce?

Pojawiły się oficjalne zarobki po sobotniej gali UFC. Krzysztof Jotko jest w czołówce listy płac!

Czy “Ostatni Taniec” o Jordanie i Chicago Bulls to prawda?

Są różne opinie na ten temat. Jeden z kolegów klubowych Jordana przyznał, że 90% materiału to kłamstwo.