MMA PLFAME MMAByły bokser wraca do swojego kultowego tekstu. Najman o Kasjo: Co on pi*rdoli! [WIDEO]

Były bokser wraca do swojego kultowego tekstu. Najman o Kasjo: Co on pi*rdoli! [WIDEO]

Marcin Najman (2-5) już piątego września odnotuje swój trzeci pojedynek w organizacji FAME MMA. Podczas 7 edycji stoczy swój pierwszy pożegnalny akt. Będzie to starcie w MMA z Dariuszem Kaźmierczukiem (1-8). W swoim drugim akcie częstochowianin chce zmierzyć się z Don Kasjo w formule bokserskiej w małych rękawicach.

W walce wieczoru głównym bohaterem będzie powracający Popek Monster (3-4), który zmierzy się z debiutującym Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Zobaczymy również wyczekiwany rewanż pomiędzy Adrianem Polańskim, a Amadeuszem Roślikiem. Po porażkach będzie chciał odbudować się Krystian Wilczak oraz Maciej Szewczyk. Szansę zrewanżowania się dostanie również Kamil Hassan, który ponownie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką. Podczas tego eventu zobaczymy pożegnalne akty Marcina Najmana. Pierwsze konferencja prasowa promująca FAME MMA 7 odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Marcin Najman: Nikt nie chce się z nim bić jak on sobie wybiera warunki!

Jak wspominaliśmy będzie to pożegnanie w dwóch aktach. Były bokser zdradził, że zgodził się na warunki Kasjusza Życińskiego i tym samym spotkają się w klatce FAME MMA. Ma to być starcie w formule bokserskiej w małych rękawicach.

Włodarze FAME MMA stwierdzili, że organizacja może być platformą takiej walki. Pod warunkiem, że ja się zgodzę na warunki Don Kasjo. Czyli żeby stanąć z nim do walki na pięści w małych rękawicach. Ja te warunki przyjąłem, więc mamy pewnego rodzaju dwumecz. Najpierw moje pożegnanie w MMA, a potem w boksie tyle, że w małych rękawicach. Tak wygląda ta historia i już niedługo zaczynamy tą wielką rywalizację.    

Postanowiliśmy zapytać Marcina Najmana również o samego ”Don Kasjo”, który nie tak dawno przekonywał, że wiele osób odrzucało oferty. Uczestnik Ekipy z Warszawy wymienił nazwiska – Marcin Najman, Dawid Ambro oraz piłkarz Lechii Gdańsk. Na te słowa były bokser mocno zareagował!

Ale co on pi*rdoli. Nikt nie chce się z nim bić jak on sobie wybiera warunki. Powiedz dla Ambro, że on chce się z nim bić w MMA. To się na to od razu zgodzi. Wybiera se reguły, później ma ten swój kanalik na YouTube i tym menelom pierze głowę. Sam tam naj*bany siedzi i opowiada do tych meneli. I tak sobie kreują tą rzeczywistość wirtualną i później wychodzą takie hocki klocki. To nie jest prawda.  

Cały wywiad poniżej:

Aktualna karta walk FAME MMA 7:

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Marcin Najman vs. Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Łukasz Lupa
Arkadiusz “Aroy” Tańcula vs. Piotr “Tybori” Tyburski
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Zobacz także:

To był nokaut! Zrobił na was wrażenie?

”Longer” wrócił w wielkim stylu. Sami zobaczcie jak to wyglądało

To już dziś! Jak typujecie walkę wieczoru?

Już dzisiaj następna gala UFC on ESPN+31. W walce wieczoru starcie młodości z doświadczeniem