MMA PLDon KasjoByło blisko walki Don Kasjo vs. Bombardier! Wiemy dlaczego do niej nie doszło!

Było blisko walki Don Kasjo vs. Bombardier! Wiemy dlaczego do niej nie doszło!

„Don Kasjo” był w ostatnim czasie zestawiany z dużą liczbą sportowców w organizacji FAME MMA. Jednym z potencjalnych rywali Kasjusza był „Bombardier”. Na ostatniej prostej walka z Senegalczykiem nie doszła jednak do finalizacji.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński w swojej ostatniej walce odniósł porażkę z dużo bardziej doświadczonym – Normanem Parkiem. Mimo to, „Don Kasjo” chce zachować częstotliwość występów w klatce FAME MMA. Swój następny pojedynek stoczy już na gali FAME MMA 12, a jego przeciwnikiem będzie Marcin „Polishzombie” Wrzosek. Kolejny zawodnik KSW, który wystąpi na przeciwko Kasjusza w boksie. Czy „Don Kasjo” ponownie wróci na ścieżkę zwycięstw?

„Na Bombardiera to był już podpisany kontrakt”

W wywiadzie dla kanału „MMA – bądź na bieżąco” Kasjusz Życiński opowiedział o swoich potencjalnych rywalach w organizacji FAME MMA.

Na Bombardiera to był już podpisany kontrakt, ale KSW się nie zgodziło na wykupne, bo powiedzieli że jak ja go najebie to już walka z Pudzianem będzie bez sensu. To byłoby wyzwanie – 160kg waży. A tych, co poprzednio mówili to uznali, że Ci mogliby zamulać na konferencji to dali Wrzoda – a ten się z kolei wysłowić nie umie.

Zobacz także:

FAME MMA 13: Jacek Murański zmierzy się z Popkiem? Jest komentarz jednego z włodarzy!

To byłoby dopiero zestawienie i następny konflikt do rozwiązania. Jacek Murański kontra Popek Monster już w 2022 roku? Tego nie możemy wykluczyć! Jest też komentarz jednego z właścicieli FAME MMA.

Don Kasjo: Chciałbym się zmierzyć z rywalem większym gabarytowo ode mnie! [WIDEO]

Wydarzenie wieczoru gali FAME MMA 12 to pojedynek Don Kasjo z Marcinem Wrzoskiem. Panowie nie pałają do siebie sympatią, co da się odczuć podczas ich spotkań. Za nieco ponad 4 tygodnie, zawodnicy zmierza się ze sobą na zasadach boksu.