MMA PLUFCUFC Austin: Było bardzo blisko! Marcin Tybura znokautowany przez Derricka Lewisa

UFC Austin: Było bardzo blisko! Marcin Tybura znokautowany przez Derricka Lewisa

W drugiej najważniejszej walce gali UFC Fight Night 126 w Austin, Polak – Marcin Tybura (16-4) przegrał z Derrickiem Lewisem (19-5) przez techniczny nokaut po ciosach w trzeciej rundzie.

Pojedynek rozpoczął się od obalenia w wykonaniu Lewisa, z którym Tybura szybko sobie poradził i strasząc rywala dźwignią na nogę, zdołał przewrócić Amerykanina na plecy. Po kilkudziesięciu sekundach walka wróciła do stójki, gdzie Polak wyłapał potężnego prawego sierpowego, po którym było blisko zakończenia pojedynku:

Na szczęście Tybura napór Amerykanina przetrwał, zdołał obalić rywala i kontrolować go z góry już do końca rundy, a pod koniec pierwszego starcia pokusił się nawet o poddanie dźwignią na rękę.

Druga odsłona to z kolei szybkie obalenie w wykonaniu Polaka i pełna kontrola nad rywalem. I kiedy wydawało się, że Tybura w pełni kontroluje przebieg walki, w trzeciej odsłonie nadział się na serię ciosów w stójce Amerykanina, które niestety odcięły prąd Polakowi i zmusiły sędziego do przerwania pojedynku.

KOMPLET WYNIKÓW GALI UFC W AUSTIN

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis