MMA PLArchiwumEFM SHOWNorman ParkeByli zawodnicy UFC zawalczą w Clout MMA? Znalazł się rywal Parke!

Byli zawodnicy UFC zawalczą w Clout MMA? Znalazł się rywal Parke!

Trzeba przyznać, że byłoby to ciekawe sportowe zestawienie. Dobrym poziom mieszanych sztuk walki gwarantowany w klatce freak fightowej organizacji? Tego nie można wykluczyć. Norman Parke i Salim Touahri zgłosili gotowość oraz chęć stoczenia walki w organizacji Clout MMA.

Parke

Przypomnijmy, że już od jakiegoś krążyły informacji o potencjalnej walce ”Stormina” na gali Clout MMA 1, która odbędzie się piątego sierpnia w Warszawie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem, bowiem dwóch rywali postanowił odmówić. Propozycję walki z Parke dostał freak fighter Paweł ”Scarface” Bomba oraz uznany pięściarz Kamil Szeremeta. Wojownik z Białegostoku w mediach społecznościowych zdradził, że odmówił, ponieważ dalej skupia się na karierze zawodowej w boksie.

Oto co napisał parę dni temu Parke w mediach społecznościowych:

Cześć chłopaki. Miałem walczyć w sierpniu na CloutMMA z “twardzielami” którzy nie podpisali kontraktu na walkę ze mną 🤣 Bomba był jednym z nich, a drugi był zawodowym bokserem, obaj potrzebowali więcej czasu. Jedyna sensowna walka to ja kontra Dziadek Pasternak, zawodowiec, cięższy ode mnie, ale jakoś mi to nie przeszkadza, może muszę polizać klapę szefa Fammy, żeby dopuścić walkę w CloutMMA..🤣 Mam kilku wojowników, z którymi chciałbym walczyć. Borys Mańkowski, Polish Zombie, Don Diego, Matrix K1, Rewanż z Popekiem, zła dziewczyna Denis. Pokonuję Najmana z zamkniętymi oczami, niszczę Bombę z ręką związaną za plecami! Przyjadę na walki CloutMMA w sierpniu i będziecie mogli się przygotować do walki. Co myślisz? Będę walczył z każdym, kogo zechcesz zobaczyć. Jeśli chcesz przyjść obejrzeć moją walkę daj znać 😊

Będzie walka byłych zawodników UFC?

Tego nie można wykluczyć! Jeden z fanów/widzów skomentował zdjęcie Salima Touahri oznaczając organizację Clout MMA oraz Normana Parke. Salim wyjawił, że jest chętny na taki pojedynek. ”Stormin” również szybko zareagował i wyraził zainteresowanie.

Oto cała wymiana zdań pomiędzy Salimem, a Parke:

“Grizzly” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po nieudanej przygodzie z największą organizacją na świecie. Salim w amerykańskim gigancie stoczył trzy pojedynki i za każdym razem musiał uznać wyższość przeciwnika. 33-latek debiut odnotował w 2017 roku, gdy przegrał z Brazylijczykiem – Warleleyem Alvesem. W następnych starciach Touahri po całym dystansie okazał się gorszy od Keity Nakamury oraz Mickeya Galla. 

35-latek również ma za sobą przygodę z UFC, lecz wyglądała ona zdecydowanie lepiej. Parke odnotował pięć zwycięstw i doznał trzech przegranych. Warto jednak zaznaczyć, że ”Stormin” mierzył się z naprawdę mocnymi zawodnikami jak Francisco Trinaldo, Gleison Tibau, Reza Maddadi czy Rustam Khabilov.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis