MMA PLArchiwumEFM SHOWNorman ParkeByli rywale Gamrota pod wielkim wrażeniem! Parke i Kutateladze składają gratulacje!

Byli rywale Gamrota pod wielkim wrażeniem! Parke i Kutateladze składają gratulacje!

Mateusz Gamrot (21-1) już niebawem może zawalczyć ze ścisłą czołówką w kategorii lekkiej. ”Gamer” w sobotę po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru w największej organizacji na świecie. Polak po pięciu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Armana Tsarukyana (18-3). Teraz ”Gamer” zbiera wiele pochlebnych słów i gratulacji.

Gamrot

O sobotnim sukcesie ”Gamera” wspomniał chociażby Islam Makhachev (22-1), który najprawdopodobniej w następnym pojedynku stanie przed szansą zdobycia pasa UFC w wadze lekkiej. Dagestańczyk był pod wielkim wrażeniem.

To było MMA na wysokim poziomie. Gratuluję Gamrotowi świetnego występu. Głowa do góry Arman, przed Tobą jeszcze wielka przyszłość👊🏼 #ufcvegas57

Są gratulacje od byłych rywali!

Norman Parke oraz Guram Kutateladze postanowili w mediach społecznościowych skomentować jakże ważne zwycięstwo Mateusza Gamrota (21-1).

”Gamer” z Irlandczykiem w organizacji KSW krzyżował rękawice aż trzy razy. Ich pojedynki dostarczyły kibicom wiele emocji. Z Kutateladze zaś zmierzył się w swoim debiucie w największej organizacji na świecie. Gruzin wygrał niejednogłośną decyzją sędziów i była to pierwsza zawodowa przegrana Polaka.

@gamer_mma vs @ArmanUfc świetny występ obu wojowników. Gratulacje dla @gamer_mma i trzymaj głowę w górze @ArmanUfc

Gratulacje Mateusz Gamrot. Walka na bardzo wysokim poziomie przeciwko bardzo trudnemu przeciwnikowi. Zapasy!

Zobacz także:

Reakcje w Polsce i na świecie po wielkim zwycięstwie Mateusza Gamrota w Las Vegas! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (21-1) w Las Vegas po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru na gali UFC. ”Gamer” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał mocnego Armana Tsarukyana (18-3). Reprezentant Armenii postawił twarde warunki i do samego końca sprawiał wielkie kłopoty byłemu podwójnemu mistrzowi KSW.

Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Roberto Soldić ma wiele ofert kolejnych występów w MMA. Nie tylko UFC i KSW walczy o to, aby “Robocop” toczył u nich efektowne pojedynki. Jaki kierunek ostatecznie wybierze chorwacki wojownik?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis