Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCByła zawodniczka UFC opowiedziała o traumie z dzieciństwa! Wykorzystywał ją… ojciec!

Była zawodniczka UFC opowiedziała o traumie z dzieciństwa! Wykorzystywał ją… ojciec!

Była zawodniczka UFC opowiedziała o traumie z dzieciństwa, jaką przez lata przechodziła. Amerykanka była ofiarą napastowania seksualnego przez… swojego ojca!

Była zawodniczka UFC opowiedziała o traumie

Wszystkiego dowiadujemy się z poruszającego wpisu, jaki zawodniczka zmieściła w swoich mediach społecznościowych, apelując jednocześnie do osób mających podobny problem, by nie bały się o nim mówić i szukały pomocy.

Była zawodniczka UFC opowiedziała o traumie z dzieciństwa!

Zawodniczką, o której mowa jest Kay Hansem. Stworzyła ona dokumentalny film mający nagłośnić sprawę wykorzystywania seksualnego nieletnich przez najbliższe im osoby:

“Moje sukcesy i zmagania sportowe obserwowała opinia publiczna przez lata, ale każdy ma też swoją zakulisową historię. Ja jako nastolatka byłam gwałcona i wykorzystywana seksualnie przez mojego ojca. Walka i treningi tak naprawdę były jedyną formą ucieczki od rzeczywistości. Tylko tam miałam nad wszystkim kontrolę.

Nigdy nie mówiłam o znęcaniu się, przez które przeszłam z powodu piętna i strachu przed reperkusjami. Opowiadam tę historię po to, by ludzie mnie lepiej poznali i żeby wykorzystać tę platformę do tego, by wzbudzić odwagę u kogoś, kto jest w podobnej sytuacji. Wykorzystywanie seksualne jest powszechne i zamiatane pod dywan. Nie musicie przechodzić przez to sami! Zasługujecie na spokój i sprawiedliwość. Zawsze jest światełko w tunelu” – napisała Hansen.

Kay Hansen w UFC stoczyła cztery pojedynku notując w nich rekord 1-3. Aktualnie jest zawodniczką zatrudnioną przez organizację Invicta FC.

Zobacz także:

Błachowicz o aktualnej wadze półciężkiej w UFC: Wszyscy już doszli do Jonesa! Moim zdaniem go przeskoczyliśmy!

Parę dni temu odbył się charytatywny mecz koszykówki, w którym udział wzięły m.in. gwiazdy sportu oraz internetu. Ze świata MMA udział w wydarzeniu wzięli chociażby Marcin Tybura, Borys Mańkowski czy Jan Błachowicz. Były czempion UFC nie tylko przyczynił się do spełnienia szczytnego celu, bowiem w wywiadzie po meczu wypowiedział się na temat “Bonesa”!

Gala Fight Club 2 już w najbliższą sobotę!

Fight Club powraca. 18 zdeterminowanych, idących po swoje zawodników podczas     9 walk w oktagonie – 6 w formule MMA, 3 w formule K-1. Do tego niesamowite emocje
i wyjątkowa, niepowtarzalna oprawa wydarzenia. To wszystko już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia 2023 r. w Hali Sportowej OSIR Bemowo w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis