MMA PLUFCByła mistrzyni UFC pobita przez zawodnika NFL: Biegłam nago przez korytarz, krzyczałam o pomoc!

Była mistrzyni UFC pobita przez zawodnika NFL: Biegłam nago przez korytarz, krzyczałam o pomoc!

Nicco Montano (4-3) postanowiła, że w mediach społecznościowych wyzna swoją wstrząsającą historię. Pierwsza w historii mistrzyni UFC w wadze muszej twierdzi, że została pobita przez zawodnika NFL.

Montano dostała szansę i z świetnej strony zaprezentowała się w 26 sezonie The Ultimate Fighter. 32-latka tym samym w debiucie zawalczyła o mistrzowski pas. Montano po całym dystansie wypunktowała doświadczoną Roxanne Modafferi.

Po tym pojedynku zaczęły się wielkie problemy Nicco. Miało dojść do wyczekiwanego starcia z Valentiną Shevchenko, ale Montano miała ciągłe problemy ze zrobieniem wagi. 32-latka została przetransportowana do szpitala w wyniku dysfunkcji nerek związanej z nadmiernym ścinaniem wagi. Walkę anulowano, a Dana White poinformował również, że pas mistrzowski który Montano dzierżyła zostaje jej odebrany.

Montano: Stanął mi na szyi, kopał, a później…

Nicco Montano (3-2) postanowiła wyjawić swoją wstrząsającą historię. Była mistrzyni UFC miała zostać pobita przez zawodnika NFL – Justina Watsona. Do ich spotkania miało dojść w jednym z hoteli w Teksasie.

Justin Watson stanął mi na szyi, kopał, a później złapał za włosy i wciskał moją głowę w obramowanie łóżka. Biegłam nago przez korytarz, krzyczałam o pomoc, a on próbował złapać mnie za włosy. Na szczęście ktoś z hotelu usłyszał moje krzyki i przyszedł mi na ratunek

Montano zdradziła, że przebywa aktualnie w szpitalu. 32-latka przeszła badania i jest po prześwietleniu twarzy. Była mistrzyni UFC również złożyła zeznania policji. 

Zobacz także:

Popek o sytuacji z bransoletą: To nieaktualnie, kiedy Murański zaczął zachowywać się jak debil! Co wy na to?

Paweł Mikołajuw szerzej znany jako “Popek” udzielił odpowiedzi na temat złotej bransolety którą obiecał Arkadiuszowi Tańculi po zwycięstwie z Jackiem Murańskim.

Mistrzyni dotkliwie pobita przez partnera: Myślałam, że umrę! Widzieliście?

Margaux Pinot uznana sportsmenka za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że została pobita przez partnera.