MMA PLCiekawostkiByła mistrzyni świata w K-1 Emilia Czerwińska planuje walkę w MMA. Chce wystąpić w organizacji… KSW!

Była mistrzyni świata w K-1 Emilia Czerwińska planuje walkę w MMA. Chce wystąpić w organizacji… KSW!

Foto: Instagram/ Emilia Czerwińska

Była mistrzyni świata w K-1 i wielokrotna mistrzyni Polski w kickboxingu Emilia Czerwińska planuje walkę w MMA. I od razu mierzy bardzo wysoko, bo jej sportowym celem jest pojedynek dla organizacji KSW.

Czerwińska opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym podkreśla, że chce pójść drogą Tomasza Sarary który na ostatniej gali KSW 60 został ogłoszony nowym nabytkiem Federacji KSW.

Była mistrzyni świata w K-1 Emilia Czerwińska planuje walkę w MMA. Chce wystąpić w organizacji… KSW!

W ostatnim czasie KSW ochoczo zatrudnia kickboxerów. W szeregi KSW nie tylko wstąpił wspomniany wcześniej Tomasz Sarara, ale zawodnikiem KSW i to już z dwiema walkami w MMA na koncie jest także Izu Ugonoh.

Czy Emilia Czerwińska będzie kolejną mistrzynią w kickboxingu, która dołączy do KSW i właśnie w tej organizacji zaprezentuje swój debiut w formule mieszanych sztuk walki?

“Jak zapewne zauważyliście zaczęłam przygotowywać sie do walk w formule MMA 😊 Jako kilkukrotna mistrzyni świat w K1 nadszedł czas na nowe wyzwania! Widziałam ,że @tomasz_sarara podpisał kontrakt z KSW! Nie ukrywam, że również jestem gotowa na to by sprobować sił w jednej z najlepszych organizacji MMA na świecie! Co wy na to?! 😎 @martinlewandowski @kawul_ksw @wojekr @ksw_mma @animmalsmmamanagement #mma #ksw #podajdalej #ready #pepemma #polandteam #walka #invictus #fallow

Zobacz także:

Borys Mańkowski chce rewanżu z Parke! Proponuje walkę… w boksie!

Borys Mańkowski aktualnie leczy kontuzje, która wyklucza go z walki z Marianem Ziółkowskim. Jak jednak poinformował na swoim Twitterze – jest gotowy, żeby zawalczyć z… w boksie. Na potencjalnego rywala wybrał Normana Parke.

Łukasz Jurkowski pewny siebie: Ja to wygram przed czasem, w pierwszej rundzie!

Łukasz Jurkowski (17-11) jest pewny swego i nie zamierza zakładać innego scenariusza. ”Juras” gwarantuje, że wygra walkę z Mariuszem Pudzianowskim (14-7) przed czasem, a nawet zrobi to w pierwszej rundzie!