MMA PLJoanna JędrzejczykByła mistrzyni potwierdza! Joanna Jędrzejczyk dostała propozycję z KSW!

Była mistrzyni potwierdza! Joanna Jędrzejczyk dostała propozycję z KSW!

Tak to prawda! Joanna Jędrzejczyk (16-4) potwierdza, że dostała propozycję z największej organizacji w naszym kraju. Polka w tym momencie szykuje się do powrotu. Niewykluczone, że Joanna do klatki wróci dopiero w czerwcu/lipcu.

Joanna Jędrzejczyk o kolejnej walce
Foto: Facebook/ Joanna Jędrzejczyk

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW nie tak dawno wspominał, że chciałby zorganizować rewanż pomiędzy Jędrzejczyk, a Karoliną Kowalkiewicz.

W Stowarzyszeniu MMA Polska powstała sekcja żeńska i właśnie wspomniane przez ciebie panie są głównymi liderkami, twarzami tej sekcji. Nie wzięło się to stąd, że miałem fajne zdjęcie z Instagrama i wkleiłem, tylko to wymagało szeregu ustaleń i obustronnych deklaracji. Oczywiście rozmawialiśmy o jakimś ewentualnym powrocie do KSW, ale… To jest jakaś historia, panie są związane z UFC, mają jakieś zapisy, o których szczerze mówiąc, nie wiem. Mogę się domyślać. Widziałem coś, słyszałem coś, więc jakoś to sobie składam, ale dopóki z ich strony nie będzie zielonego światła, to możemy sobie marzyć, myśleć, tworzyć historię. Jeżeli pytasz mnie oficjalnie, to bardzo chętnie zobaczyłbym rewanż naszych znakomitych kobiet.  Z tego, co się jak mi się wydaje, dobrze orientuję, to panie raczej kończą współpracę. Pytanie, jakie są tam zapisy? Ile mają okresu karencji, gdzie nie mogą walczyć w MMA, bo pewnie w innej formule mogłoby dojść do jakiejś konfrontacji. Ale ja czekam, żeby panie mogły zawalczyć w MMA na KSW.

Jędrzejczyk potwierdza!

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Sport.pl zdradziła, że dostała propozycję z organizacji KSW. 

Nie będę ukrywać, że padło pytanie odnośnie mojego angażu w KSW, ale jest to bardzo dalekie. Na ten moment nie widzę siebie poza UFC.

Joanny Jędrzejczyk nie widzieliśmy w akcji od marca 2020 roku, kiedy to po wojnie przegrała niejednogłośnie z Chinką – Weili Zhang. Natomiast wygrała ostatni raz niemal równo dwa lata temu pokonując przez decyzję Michelle Waterson.

Zobacz także:

Będzie konfrontacja Najmana i Stanowskiego w Wieluniu? “El Testosteron” będzie czekał?

Czy będzie konfrontacja Marcina Najmana i Krzysztofa Stanowskiego w Wieluniu? Wiele wskazuje na to, że doczekamy się spotkania obu panów w środku ich medialnego konfliktu, kiedy emocje aż kpią!

Don Kasjo o walce Popek-Parke na FAME MMA 13: Słaba walka, ale próbują co mogą! Zaskoczeni?

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński ponownie wypowiada się na temat Normana Parke’a. Poruszył temat ich rewanżowego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis