MMA PLUFCByła mistrzyni Nicco Montano mocno przestrzeliła wagę przed UFC! Odwołano jej walkę i wysłano do domu!

Była mistrzyni Nicco Montano mocno przestrzeliła wagę przed UFC! Odwołano jej walkę i wysłano do domu!

Była mistrzyni wagi muszej UFC Nicco Montano mocno przestrzeliła wagę przed dzisiejszą galą UFC on ESPN 28. Amerykanka przekroczyła limit wagi koguciej (wyższej niż dywizja, w której zdobywała tytuł), a jej walkę odwołano!

Montano miała zmierzyć się z Wu Yanan, ale z powodu kłopotów z uzyskaniem wymaganego limitu wagowego do 136 funtów i ze względu na jej stan fizyczny walkę tę odwołano, a zawodniczkę wysłano do domu.

Była mistrzyni Nicco Montano mocno przestrzeliła wagę przed UFC on ESPN 28! Odwołano jej walkę i wysłano ją do domu!

Nicco Montano na wagę wniosła… 143 funty przekraczając wymagany limit aż o 7 funtów (nieco ponad 3 kilogramy).

Inauguracyjna mistrzyni wagi muszej, która po tytuł mistrzowski sięgnęła wygrywając The Ultimate Fighter 26 nigdy nie była w stanie obronić tytułu mistrzowskiego, który w końcu straciła przy zielonym stoliku.

Montano “od zawsze” ma problemy ze zrobieniem wagi i aż sześć jej ostatnich walk zostało odwołanych.

Zdjęcie

Zobacz także:

Mamed Khalidov zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem mistrza KSW?

Mamed Khalidov (35-7-2) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Olsztynianin jest w treningu i już niebawem mamy poznać szczegóły jego kolejnego pojedynku.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.