MMA PLBellatorByła mistrzyni Bellatora wolną zawodniczką. Celuje w największe światowe organizacje!

Była mistrzyni Bellatora wolną zawodniczką. Celuje w największe światowe organizacje!

Była długoletnia mistrzyni Bellatora Julia Budd wolną zawodniczką! Amerykanka obecnie sprawdza swoją wartość na tak zwanym wolnym rynku.

Budd to była mistrzyni wagi piórkowej Bellatora. Wypełniła ona swój kontrakt z organizacją Scotta Cokera w kiwetniu tego roku, kiedy to na gali Bellator 257 pokonała niejednogłośną decyzją Dayanę Silvę.

Była mistrzyni Bellatora wolną zawodniczką. Celuje w największe światowe organizacje!

Budd posiada rekord w zawodowym MMA w postaci 15 zwycięstw i 3 porażek. W Bellatorze notowała rekord 9-1.

Obecnie celuje w kontrakt z największymi organizacjami na świecie – UFC lub PFL, choć nie wyklucza także powrotu do Bellatora:

“Przewalczyłam już cały kontrakt z Bellatorem. Chcę odejść, chcę sprawdzić się na wolnym rynku. Nie byłam wolnym agentem od siedmiu lat, więc chcę to zrobić. Na tym etapie kariery szukam wielkich walk, pieniędzy i docenienia u pracodawcy.

Myślę, że będąc czterokrotną mistrzynią Bellatora zasługuję na to. Mogę usiąść raz jeszcze na rozmowy ze Scottem Cokerem i zobaczę jaki będzie mój następny krok w karierze, ale celuję też w największych: UFC i PFL” – zdradziła Budd w rozmowie z MMAjunkie.com.

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.

Bonus BGC przeprasza za zachowanie na Rundkach: Źle się z tym czuję i dlatego musiałem to napisać

Bonus BGC przeprasza za swoje zachowanie w odcinku “Rundek”, w którym zmierzył się słownie ze swoim najbliższym rywalem – Japczanem, z którym skrzyżuje rękawice już 28 sierpnia na gali High League 1.