MMA PLKSWBył pomysł na walkę Pudzian-Masa w KSW? Martin Lewandowski odpowiada!

Był pomysł na walkę Pudzian-Masa w KSW? Martin Lewandowski odpowiada!

W przeszłości był pomysł na starcie Mariusza Pudzianowskiego z kontrowersyjnym ”Masą”? Martin Lewandowski komentuje głosy napływające z internetu.

Lewandowski

Warto zaznaczyć, że Marcin Najman odpowiedział na ostatnie słowa jednego z właścicieli KSW. Najman uważa zachowanie Martina jako hipokryzję. ”El Testosteron” wspomniał o potencjalnym pojedynku ”Masy” z Pudzianowskim.

Całe wideo poniżej:

Martin Lewandowski reaguje!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany czy w przeszłości był pomysł na starcie Mariusza Pudzianowskiego z ”Masą”. Jeden z właścicieli KSW zapewnia, że to kłamstwo i takiego pomysłu nie było.

Nie, to sam ”Masa” chyba wywołał ten temat. Na pewno nie Pudzian, na pewno nie my, albo ktoś podsunął. To są jakieś trollowskie gadki, nie mające żadnej podstawy realnej.  

44-latek ostatni pojedynek stoczył w Łodzi na KSW 64. Był to trzeci start w 2021 roku. Pudzianowski w co-main evencie potrzebował zaledwie 18-sekund, aby znokautować Serigne Ousmane ”Bombardiera” Die (2-1).

Zobacz także:

KSW 66: Gala w Szczecinie bez Romanowskiego! Znamy nowego rywala Kaszubowskiego! Widzieliście?

No to mamy kolejne zmiany! Tomasz Romanowski (14-8) nie wystąpi na jutrzejszej gali KSW 66 w Szczecinie. Na szczęście udział Krystiana Kaszubowskiego (9-2) nie jest zagrożony.

Mistrz KSW vs champion czołowej organizacji na świecie? Mańkowski ma pomysł po zdobyciu pasa!

Czy Borys Mańkowski po raz drugi w karierze zdobędzie mistrzowski pas organizacji KSW? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższą sobotę. “Diabeł Tasmański” nie waha się jednak myśleć, co wydarzy się w przypadku pokonania Mariana Ziółkowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis