MMA PLBoksButterbean wyzywa na walkę Jake’a Paula! Były rywal Pudziana opowiedział o swoich uzależnieniach!

Butterbean wyzywa na walkę Jake’a Paula! Były rywal Pudziana opowiedział o swoich uzależnieniach!

Eric Esch (77-10-4, 58 KO) w telewizji Hannibal zapowiedział, że chce stoczyć pożegnalny pojedynek w boksie. Popularny ”Butterbean” stwierdził, że chciałby w takim pojedynku zmierzy się z jednym z najbardziej popularnych youtuberów na świecie – Jake Paulem. Ponadto Esch w programie opowiedział o swoich uzależnieniach.

Esch

55-latek co ciekawe w ostatnim czasie został ambasadorem FAME MMA w Stanach Zjednoczonych.

Przedstawiamy nowego oficjalnego ambasadora żetonów FAME! Jedyny i niepowtarzalny “KRÓL CZTERECH RUND”: Eric BUTTERBEAN Esch!!! Były zawodowy fighter z 126 walkami! Weźmie udział w FAME 15 jako gość VIP + zostanie zeskanowany przez @Metahero_io Służy jako ambasador USA, aby pomóc FAME rozwijać się globalnie!

”Butterbean” w naszym kraju jest znany z 2010 roku, gdy na KSW 14 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Amerykanin został szybko obalony i skończony ciosami w parterze.

Butterbean o nałogach: Udało mi się to przezwyciężyć!

Eric Esch w telewizji Hannibal zdradził, że zamierza stoczyć pożegnalny pojedynek w boksie. Jako potencjalnego rywala wskazał Jake’a Paula.

Zapowiedź jest taka, że stoczę ostatnią walkę. Odbędzie się ona za rok. Jake Paul, jeśli jesteś gotowy, jestem tu dla Ciebie, mój przyjacielu. Zmierzmy się, ja i ty, Jake Paul. Założę się, że to będzie niesamowita walka. Po tym, co powiedziałeś o mnie w magazynie, jestem gotowy na walkę z tobą. A ty jesteś gotowy? Nie sądzę!

Ponadto ”Butterbean” opowiedział o swoich uzależnieniach związanych z… seksem!

Moje uzależnienie nigdy nie było tak naprawdę od narkotyków, nie żebym ich nie brał. Będę szczery. Ale moim dodatkiem był seks. Miałem uzależnienie od seksu, które było szalone! To znaczy moja żona o tym wie, więc mogę o tym swobodnie rozmawiać. Ale to było złe. Udało mi się to przezwyciężyć. To tak jak z szefem, po prostu musisz przestać to robić. Teraz z dumą mogę powiedzieć, że byłem bardzo lojalny. To znaczy… nie poszedłem za tym w pogoń. Teraz jest dobrze. 

Zobacz także:

Zawodnik MMA ostro o Marcinie Różalskim: Ostatnio Barnett pokonał tego pajaca!  Co wy na to?

To zaskakująca wypowiedź! Doświadczony zawodnik MMA – Nills Van Noord (21-10-2) postanowił na instagramie skomentować ogłoszony powrót Marcina Różalskiego. Były mistrz KSW wystąpi osiemnastego czerwca na gali w Toruniu. Będzie to starcie w formule K-1 w małych rękawicach z utytułowanym Errolem Zimmermanem.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne! Widzieliście?

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis