MMA PLMarcin NajmanBurmistrz Wielunia pozwie Stanowskiego! Jest reakcja dziennikarza!

Burmistrz Wielunia pozwie Stanowskiego! Jest reakcja dziennikarza!

Paweł Okrasa nie zamierza odpuszczać – mimo, że piątego marca nie odbędzie w Wieluniu gala MMA VIP 4. Burmistrz Wielunia pozwie Krzysztofa Stanowskiego. Mamy również szybką odpowiedź dziennikarza.

Stanowski

Burmistrz w porozumieniu z Marcinem Najmanem postanowił wycofać się z freakowej gali. Rodzina Pawła Okrasy dostaje poważne groźby.

Rozwiązaliśmy z Panem Najmanem za porozumieniem stron umowę dotyczącą gali MMA-VIP 4. Niestety w tej chwili fala agresji, która przetacza się przez media społecznościowe, jest tak duża, że zagraża bezpieczeństwu mojej rodziny.

Stanowski reaguje!

Paweł Okrasa w rozmowie z serwisem wielun.naszemiasto wyjawił, że złożył dwa pozwy – jeden dotyczy Krzysztofa Stanowskiego.

Rozwiązaliśmy z Marcinem Najmanem za porozumieniem stron umowę dotyczącą organizacji gali MMA-VIP 4 w Wieluniu. Zapraszam teraz do miasta panów Marcina Gortata, Marcina Możdżonka i Tomasza Rożka, którzy obiecali, że przyjadą, jeśli gala się nie odbędzie.

Długo na odpowiedź Krzysztofa Stanowskiego nie musieliśmy czekać.

W związku z tym chyba należy uznać, że burmistrz nie przyjął oferty z Możdżonkiem, Gortatem i Rożkiem, bo to by oznaczało – trzymając się jego logiki – że przyjął łapówkę. A więc ani gali, ani eventów

Zobacz także:

Promotor Andrzej Wasilewski skomentował spotkanie Stanowskiego z burmistrzem Wielunia: Próba przekupstwa! Co wy na to?

Promotor bokserski Andrzej Wasiliewski skomentował spotkanie Krzysztofa Stanowskiego z burmistrzem Wielunia. Jego zdaniem dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego dopuścił się próby przekupstwa.

Kossakowski wpadł w szał i wyzwał Kamerzystę na walkę: Bój się o siebie jak pójdziesz na cele frajerze! Widzieliście?

Były dymy podczas wczorajszego programu ”PRIME SHOW MMA Zadyma”. Doszło do konfrontacji ”Kamerzysty” z ”Lordem Kruszwilem”. W pewnym momencie do studia zadzwonił Ziemowit Piast Kossakowski, który zaproponował, aby na gali PRIME SHOW MMA doszło do dwóch walk z jego udziałem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis