MMA PLCiekawostkiBruce Buffer świętuje 25-lecie pracy w UFC: Jestem gotowy na kolejne 25 lat rock and rolla

Bruce Buffer świętuje 25-lecie pracy w UFC: Jestem gotowy na kolejne 25 lat rock and rolla

Foto: Twitter/ UFC

Bruce Buffer świętuje 25-lecie pracy w organizacji UFC. Na minionej gali UFC 258: Usman vs Burns, charakterystyczny głos największej organizacji MMA na świecie otrzymał od swoich pracodawców okolicznościowy prezent.

Buffer jest konferansjerem UFC od 1996 roku. Dołączył on do UFC kilka lat po powstaniu największej dzisiaj ligi mieszanych sztuk walki. Z okazji swojej oddanej pracy otrzymał od UFC okolicznościową kurtkę:

Zdjęcie

Bruce Buffer świętuje 25-lecie pracy w UFC: Jestem gotowy na kolejne 25 lat rock and rolla

Sam Buffer nie ukrywa, że jest jednym z tych ludzi, którzy swoją pracę kochają i zamierza być z UFC przez kolejne 25 lat, jeśli oczywiście zdrowie mu pozwoli. Obecnie Bruce Buffer ma 63 lata:

“Pasjonuję się byciem głosem oktagonu, pracą z Daną Whitem i wszystkimi pracownikami organizacji UFC. Chciałbym pracować tutaj przez kolejne 25 lat. Kto wie jak to będzie, ale ja jestem gotowy na kolejne 25 lat rock and rolla.

Nie jestem w stanie sobie tego uświadomić, że minęło już 25 lat. To tak szybko zleciało. Chce podziękować UFC za dzisiejszy prezent, nie spodziewałem się tego. To było coś pięknego.”

Wspominając swoje początki w UFC, Bruce Buffer przyznał, że wiedział od razu, że wiąże się z firmą, która osiągnie wielki sukces na świecie:

“Kiedy połączyłem siły z UFC w 1996 roku wiedziałem, że będzie to wielka rzecz w sportach walki. Zdawałem sobie sprawę, że niedługo będzie to prawdopodobnie największa liga świata. I tak się stało, a ja jestem lojalnym żołnierzem tej ligi.

Wyznaczam sobie cel i tak jak UFC, dążę do jego osiągnięcia. Zawsze chciałem być twarzą organizacji, głosem UFC, bo kocham tę pracę. Kocham ten sport. Kocham ogłaszać zawodników, którzy są najlepsi na świecie. Uwielbiam poznawać ludzi, mieć relacje ze znajomymi, mediami, innymi pracownikami. To coś niesamowitego.”

Zobacz także:

Oficjalny zwiastun gali UFC 259. 3 pojedynki o pas, Błachowicz w walce wieczoru

Historyczna gala UFC 259 już za trzy tygodnie. Po raz pierwszy Polak wystąpi w walce wieczoru numerowanej gali UFC. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun tego wydarzenia.

Maciej Kawulski zapowiada walkę wieczoru KSW 59: Obaj są jakby królami w swoim kraju

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski zapowiada walkę wieczoru nadchodzącej gali KSW 59. A w niej mamy naprawdę mocne i ciężkie uderzenie!