MMA PLBellatorBruce Buffer: Po odejściu z UFC zawodnicy stają się nieistotni. Anthony Johnson się wkurzył: Za dużo cracku widzę!

Bruce Buffer: Po odejściu z UFC zawodnicy stają się nieistotni. Anthony Johnson się wkurzył: Za dużo cracku widzę!

Konferansjer organizacji UFC Bruce Buffer wywołał małą burzę swoimi słowami na temat znaczenia zawodników mieszanych sztuk walki, którzy opuszczają szeregi amerykańskiego giganta.

Bruce Buffer

Jego zdaniem wszyscy zawodnicy, którzy pożegnali się z UFC, w niedalekim czasie przestają być istotnymi w świecie mieszanych sztuk walki. Na te słowa oburzył się były zawodnik UFC, pretendent do mistrzostwa w wadze półciężkiej – Anthony Johnson.

Bruce Buffer: Po odejściu z UFC zawodnicy stają się nieistotni. Anthony Johnson się wkurzył: Za dużo cracku widzę!

Buffer najpierw przyznał:

“Bez obrazy dla innych organizacji, ale kiedy opuszczasz UFC to stajesz się nieistotny. Kiedy przegrywasz w UFC albo kiedy kończy ci się kontrakt i opuszczasz szeregi, to idziesz do Bellatora czy tym podobnej organizacji. Miejmy tylko nadzieję, że wszyscy spotkamy się, by podpisać nowe umowy.”

Słowa te szybko skomentował Anthony Johnson, który opuścił UFC i związał się umową właśnie z organizacją Bellator. “Rumble” poczuł się urażony i odpalił swoje działa:

“Bruce musi odstawić crack, bo za dużo go bierze, z tego co widzę. Stajesz się nieistotny kiedy próbujesz zapewnić jedzenie i bezpieczeństwo rodziny? I tak przy okazji – jestem lepiej opłacany właśnie przez te inne organizacje. A co do Bruce’a – on ma zagwarantowane pieniądze, więc może sobie gadać. My, zawodnicy musimy czekać na możliwość walki i prezentujemy się przed innymi ludźmi, żeby tylko dostać szansę na zarobek.”

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 58 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas, tym razem z walką wieczoru Hermansson vs. Strickland. Wyniki tego wydarzenia.

Damian Janikowski chętny na starcie z Soldiciem: Wiemy, że jest do trafienia! Co wy na to?

Od kilku tygodni trwają zawzięte rozmowy, kto powinien być następnym rywalem Roberto Soldicia? Niespodziewanie swoją kandydaturę do walki z podwójnym mistrzem zgłosił… Damian Janikowski.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis