MMA PLGamrotBrown i Masvidal wychwalają Gamrota: Jest gigantycznym wzmocnieniem naszej drużyny!

Brown i Masvidal wychwalają Gamrota: Jest gigantycznym wzmocnieniem naszej drużyny!

Trener Mike Brown i czołowy zawodnik kategorii półśredniej Jorge Masvidal skomentowali sobotnie zwycięstwo Mateusza Gamrota (19-1). ”Gamer” w UFC odnotował drugie efektowne zwycięstwo przed czasem.

Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team w Las Vegas zmierzył się z weteranem Jeremy Stephensem (28-19). 30-latek nie zamierzał ryzykować i błyskawicznie poszedł po sprowadzenie. Dość łatwo Gamrot zdobył obalenie i obchodził pozycję. Chwila nieuwagi, a wtedy Gamrot idzie po technikę kończącą.

Mike Brown: Gamrot pokazał światu to do czego jest zdolny!

Mike Brown główny trener w American Top Team w mediach społecznościowych postanowił skomentować sobotni występ Mateusza Gamrota (19-1). Amerykanin nie pierwszy raz w pochlebnych słowach wypowiedział się o naszym reprezentancie.

Mateusz Gamrot pokazał światu to do czego jest zdolny, kiedy to poddał Jeremy’ego Stephensa w minutę. Jest gigantycznym wzmocnieniem naszej drużyny… To tylko początek.

Była też reakcja Jorge Masvidala (35-15). ”Gamebred” jest przekonany, że Gamrot to przyszły mistrz UFC.

Masvidal

Zobacz także:

Powstała akcja stołek! Batra komentuje przegraną Szostaka: Znowu oszukali Akopa! Widzieliście?

Bartosz Batra nigdy nie przepadał za freak fightami i samym Akopem Szostakiem (4-4). Utytułowany zawodnik boksu tajskiego i kick-boxingu postanowił krótko skomentować występ reprezentanta WCA Fight Team. Powstała też akcja ”stołek”.

Sylwia Szostak komentuje występ męża na KSW 62: Takie jest życie… Co teraz?

Akop Szostak (4-4) niespodziewanie wrócił do największej organizacji w naszym kraju. Kulturysta wystąpił w walce wieczoru KSW 62, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z Szymonem Kołeckim (10-1).