MMA PLArchiwumBrowar Północny Fight NightBrowar Północny Fight Night 2: Brat Szymona Kołeckiego zadebiutuje pod koniec września!

Browar Północny Fight Night 2: Brat Szymona Kołeckiego zadebiutuje pod koniec września!

Dziewiętnastego września w Arenie Suwałki odbędzie się druga edycja Browar Północny Fight Night, a na niej dojdzie do ciekawego debiutu. Sztangista Sylwester Kołecki po raz pierwszy zamelduje się w klatce.

Kołecki

W Suwałkach nie zabraknie emocji! W walce wieczoru zobaczymy zawodnika publiczności Karola Żołowskiego (2-0), który zmierzy się z Tomaszem Kolcunem (4-1). W tak zwanym co-main evencie Damian Zorczykowski (6-5) podejmie Jerrym Kvarnstromem (15-15). Zawodnik z Finlandii ostatnio walczył w Abu Dhabi z kuzynem Khabiba Nurmagomedova.

W karcie zobaczymy Alana Kwiecińskiego, który będzie chciał odbić się po ostatnim nieudanym debiucie w FAME MMA. To nie koniec reprezentantów WCA Fight Team, bo swoje umiejętności zaprezentuje utalentowany Mansur Azhiev (3-0).

Brat Szymona Kołeckiego zadebiutuje w MMA!

Sylwester Kołecki już od jakiegoś czasu pojawia się na macie Akademii Sportów Walki Wilanów. Ponadto jego udział w ostatnim obozie w Bakałarzewie nie był przypadkowy. Już niebawem poznamy przeciwnika byłego sztangisty.

Dodać również trzeba, że brat Szymona Kołeckiego nie tak dawno był w centrum uwagi, gdy Łukasz Borowski zaproponował potencjalne zestawienie. Mowa tutaj o walce brat Szymona Kołeckiego vs brat Mariusza Pudzianowskiego. Może w przyszłości? Nie możemy tego wykluczyć!

Sylwester Kołecki to sztangista, który nie może pochwalić się takimi osiągnięciami jakie posiada jego brat Szymon. Podopieczny Mirosława Oknińskiego to dwukrotny medalista olimpijski (srebro w Sydney i złoto w Pekinie). Wracając do Sylwestra jest to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Na arenie międzynarodowej reprezentował nasz kraj chociażby w Mistrzostwach Świata w 2011 roku, gdy zajął siedemnaste miejsce.

Zobacz także:

Karol Bedorf ma na celowniku rywala! Zaskoczeni?

Karol Bedorf myśli nad przejściem do wagi półciężkiej. Podopieczny Piotra Bagińskiego wskazał również potencjalnego przeciwnika

Nie tak to miało wyglądać! Jak wy to oceniacie?

Walka wieczoru FEN 29 zakończona nieszczęśliwe. Wydaje się, że musi dojść do ich trzeciego starcia

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis