MMA PLUFCBrock Lesnar ponownie w UFC? Były mistrz wstrzymał rozmowy z WWE i czeka na ofertę

Brock Lesnar ponownie w UFC? Były mistrz wstrzymał rozmowy z WWE i czeka na ofertę

Foto: Facebook/ Brock Lesnar
Foto: Facebook/ Brock Lesnar

Czy były mistrz wagi ciężkiej Brock Lesnar ponownie pojawi się w UFC? Gwiazdor WWE wstrzymał rozmowy kontraktowe z aktualnym pracodawcą i obecnie jest wolnym zawodnikiem.

Wiele wskazuje na to, że Lesnar ponownie zaczyna flirtować z organizacją UFC. Czy niedługo ponownie zobaczymy giganta w amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki?

Brock Lesnar ponownie w UFC? Były mistrz wstrzymał rozmowy z WWE i czeka na ofertę

Brock Lesnar ma obecnie 43 lata. Oficjalnie zakończył już swoją karierę w MMA, choć kilkukrotnie był namawiany na powrót. Ostatni raz głośno było o jego potencjalnym powrocie w 2019 roku, kiedy to miał rywalizować z ówczesnym mistrzem wagi ciężkiej Danielem Cormierem.

Jednak wówczas rozmowy na linii Lesnar-UFC zakończyły się fiaskiem i były mistrz wznowił swoje występy w WWE.

Teraz, wg informacji PWInsider, Lesnar wstrzymał negocjacje kontraktowe z WWE i pozostaje wolnym agentem. Jego miejsce w WWE ma natomiast zająć inny gwiazdor WWE Roman Reigns. Oznacza to, że Brock Lesnar może śmiało negocjować warunki kontraktu na przykład z organizacją UFC.

Czy według Was Lesnar ponownie skusi się na angaż w największej organizacji MMA na świecie, w której ostatni raz walczył przy okazji gali UFC 200, gdzie wypunktował Marka Hunta?

Zobacz także:

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem

Kiedy walka Ortegi z “Koreańskim Zombie”?

Do walki czołowych zawodników kategorii piórkowej miało dojść jeszcze w ubiegłym roku. Teraz dodatkowo po aferze ze spoliczkowaniem gwiazdy K-popu atmosfera przed walką będzie jeszcze bardziej gorąca.

Michał Kita obraził Bedorfa i Grabowskiego po KSW 54, Bedorf odpowiedział!

Zawodnik wagi ciężkiej Michał Kita po swojej wygranej na gali KSW 54 obraził Karola Bedorfa i Damiana Grabowskiego. “Masakra” dąży do rewanżowych starć z oboma zawodnikami. W przeszłości przegrywał zarówno z Bedorfem, jak i z Grabowskim.