MMA PLUFCBrock Lesnar chce Jona Jonesa: Tylko nim przekonają go do powrotu do oktagonu

Brock Lesnar chce Jona Jonesa: Tylko nim przekonają go do powrotu do oktagonu

Foto: UFC.com

Brock Lesnar chce Jona Jonesa! Tylko właśnie postać byłego mistrza wagi półciężkiej UFC jest w stanie przekonać Lesnara do powrotu do MMA. Tak przynajmniej twierdzi były gwiazdor WWE, Kurt Angle.

Angle gościł w programie Daily Podcast, gdzie powołał się na rozmowę z Brockiem Lesnarem. Były mistrz UFC rzekomo przyznał kilkukrotnie, że jest zainteresowany walką z “Bonesem”.

Brock Lesnar chce Jona Jonesa: Tylko nim przekonają go do powrotu do oktagonu

O powrocie Lesnara do UFC głośno zrobiło się kilka dni temu, kiedy na jaw wyszła informacja, że nie przedłużył on kontraktu z WWE i został wolnym zawodnikiem. Wtedy media podchwyciły temat i zaczęły pompować temat powrotu Lesnara do UFC.

Gwiazdora WWE zdążył już wyzwać Jon Jones oraz obecny mistrz wagi ciężkiej UFC Stipe Miocic. Ten drugi twierdzi nawet, że ma pierwszeństwo w potencjalnej walce z Lesnarem.

Problemem jest jednak to, czego oczekuje sam Lesar. Według słów Kurta Angle, jedynie Jon Jones jest w stanie przekonać Brocka Lesnara do powrotu do walk w formule mieszanych sztuk walki:

“Brock mówił mi już kilka razy, że tego własnie chce. Chce walki z Jonem Jonesem. Uważam, że to jedyna szansa, by namówić go na kolejną walkę w oktagonie UFC.”

Zobacz także:

Dustin Poirier odwołał walkę z Tonym Fergusonem: Nie doszliśmy z UFC do porozumienia

Złe informacje na temat nadchodzącej gali UFC 254! Dustin Poirier odwołał walkę z Tonym Fergusonem, która miała być jedną z najważniejszych podczas całej imprezy.

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości: Chciałbym zaatakować wszystkie polskie federacje

Daniel Rutkowski to zawodnik, który może się pochwalić posiadaniem pasów mistrzowskich organizacji Babilon MMA i Fight Exclusive Night. Teraz opowiedział o swojej przyszłości i jak sam zaznaczył, ma ambicje by walczyć we wszystkich większych polskich organizacjach.

Patryk Kaczmarczyk przed AFN 8: Adrian był zestresowany i to na nim skupia się cała presja

Już dziś wieczorem gala MINUTOR Armia Fight Night 8 w Gliwicach. Przed szansą na zdobycie mistrzowskiej szabli stanie Patryk Kaczmarczyk (4-0).