MMA PLNajnowszeUFCBrian Ortega zdradził co zrobi z pieniędzmi za występ na UFC 303: Przeznaczę na kościół!

Brian Ortega zdradził co zrobi z pieniędzmi za występ na UFC 303: Przeznaczę na kościół!

Brian Ortega, czyli jeden z najlepszych zawodników wagi piórkowej na świecie zdradził co zrobi z pieniędzmi, które zarobi za występ na nadchodzącej wielkimi krokami gali UFC 303.

Brian Ortega

Amerykanin na tej gali zmierzy się z Diego Lopesem, a walkę “T-City” przyjął z zaledwie 17-dniowym wyprzedzeniem.

Motywacją przyjęcia przez niego propozycji walki na gali UFC 303 są pieniądze, które w dużej części zamierza przeznaczyć na kościół.

Gala UFC 303 z walką Ortega vs Lopes w wadze piórkowej odbędzie się już w sobotę 29 czerwca w T-Mobile Arenie w Las Vegas.

Brian Ortega zdradził co zrobi z pieniędzmi za występ na UFC 303: Przeznaczę na kościół!

Ortega w rozmowie z portalem MMAjunkie.com przyznał wprost, że z pieniędzy, które otrzyma za walkę z Lopesem zamierza wesprzeć kościół Fearless Church w Los Angeles.

Na ten cel ma przeznaczyć aż 100 tys. dolarów.

“Walczę w większej sprawie, więc to mnie napędza. Zamierzam te pieniądze wykorzystać i przeznaczę na kościół. Pomogę wielu mężczyznom. To główny powód, dla którego wziąłem tę walkę.”

Ortega opowiedział o swoim spotkaniu z Fearless Church, który głosi, że “przestraszony świat potrzebuje nieustraszonego Kościoła”, a ludzie “muszą kochać siebie bardziej, a mniej się bać”:

“Był mój pastor i ja. Pojechaliśmy na Man Camp i to odmieniło moje życie. Wielu ludzi zostało zbawionych. Wielu mężczyzn powinno być autentycznie sobą, bez zbędnego oceniania. Muszą być prawdziwi.

W świecie, w którym jest tak wiele fałszu, to było dla mnie prawdziwe. Zobaczyłem to wszystko, chcę tam wysłać swoje dzieci.

Chcę, żeby więcej osób z tego skorzystało. Jeśli uda mi się przeznaczyć 100 tysięcy dolarów na ten Man Camp i zostanie zorganizowany on na większej przestrzeni, to będę szczęśliwy.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis