MMA PLNajnowszeUFCBrian Ortega wycofał się z UFC 303 na godziny przed walką. Teraz tłumaczy: Nie byłem w stanie wstać!

Brian Ortega wycofał się z UFC 303 na godziny przed walką. Teraz tłumaczy: Nie byłem w stanie wstać!

Fani, którzy śledzili wydarzenia na gali UFC 303: Periera vs Prochazka 2 w Las Vegas wiedzą, że Brian Ortega wycofał się z zaplanowanej walki na godziny przed jej stoczeniem. Teraz Amerykanin wytłumaczył się ze swojej decyzji.

Brian Ortega wycofał się z UFC 303

Na gali UFC 303 Ortega miał zmierzyć się z Diego Lopesem w walce w limicie wagi lekkiej. Amerykanin jednak wycofał się z walki z powodów zdrowotnych, a w jego miejsce szybko wskoczył Dan Ige.

Teraz Amerykanin wytłumaczył fanom powody rezygnacji z walki.

Brian Ortega wycofał się z UFC 303 na godziny przed walką. Teraz tłumaczy: Nie byłem w stanie wstać!

Ortega w relacji na Instagramie opublikował oświadczenie wyjaśniające powody rezygnacji z walki na UFC 303. Sprawdźcie dlaczego Amerykanin się wycofał:

“Teraz czuję się znacznie lepiej i dziękuję Wam za wsparcie. W tygodniu przed walką poczułem się źle i myślałem, że spowodowane to jest zbijaniem wagi. Ważyłem 178 funtów na 15 dni przed starciem. W ostatnich godzinach cięcia przez siedem godzin walczyłem, by zbić 5 funtów. Nie udało mi się to. Tłumaczyłem to gorączką. Ważyłem 151 funtów i udało mi się zmienić walkę do limitu wagi lekkiej.

W dniu ważenia czułem się źle, ale myślałem, że to minie, kiedy coś zjem i się nawodnię. Ale w nocy nadal cierpiałem. Nie mogłem spać, miałem zimne poty. Zasnąłem dopiero o 6:00 rano, spałem do 13:00. Miałem nadzieję, że poczuję się lepiej, ale nie mogłem ani jeść, ani pić. Nie mogłem też wstać, nie mogłem skorzystać z toalety. Walczyłem ze swoim ego, ale ostatecznie zdecydowałem się odwołać walkę.”

Brzmi to bardzo niepokojąco, chyba przyznacie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis