MMA PLKSWBrian Hooi znów zawalczy w King Of The Streets! Przeciwnikiem weteran MMA z Hiszpanii!

Brian Hooi znów zawalczy w King Of The Streets! Przeciwnikiem weteran MMA z Hiszpanii!

Brian Hooi (18-8) podczas ostatniej gali KSW 72 w Kielcach zachwycił swoją dyspozycją. Reprezentant Holandii ma za sobą efektowny debiut w największej organizacji w naszym kraju. Jak się okazuje Hooi w najbliższym czasie stoczy kolejny pojedynek w King Of The Streets. Znamy nawet jego przeciwnika.

Hooi

To był świetny start. Warto zaznaczyć, że Michał Pietrzak miał swój moment w tym starciu, gdy trafił wysokim kopnięciem. 27-latek wylądował na deskach, ale szybko doszedł do siebie. Zaraz Pietrzak po mocnym uderzeniu zaliczył deski. Hooi nie wypuścił okazji z rąk i ponawiał akcje. Po drugich deskach i ciosach w parterze – sędzia przerwał walkę.

Sami zobaczcie:

Hooi walczył już w King Of The Streets – o czym pisaliśmy [TUTAJ]

Brian Hooi stoczy kolejną walkę!

Tak kibice doczekają się kolejnego pojedynku Briana Hooia w King Of The Streets. Reprezentant Holandii zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA z Hiszpaniii – Abnerem Lloverasem (22-11-1).

Przypomnijmy, że “Skullman” próbował dostać się do największej organizacji na świecie podczas The Ultimate Fighter Season 22, w którym brał udział również Marcin Wrzosek. Abner wygrał dwie walki, a w trzeciej zatrzymał go doświadczony Julian Erosa. Mimo wszystko Hiszpan dostał swoją szansę i wystąpił na finałowej gali, gdzie musiał uznać wyższość Chrisa Gruetzemachera.

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Nitro z Don Kasjo: Kompromitujesz się za każdym razem pi*do! Widzieliście?

Kasjusz Życiński na ostatnim swoim lajvie został zapytany o popularnego ”Nitro”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” w mocnych słowach wypowiedział się o zawodniku FAME MMA. Tym razem ”Nitro” na twitterze postanowił zaczepić ”Don Kasjo” i doszło do konfrontacji słownej.

Pojedynek raperów na High League 4! ”Macias” rywalem ”Josefa Bratana”! Co wy na to?

Do karty walk HIGH League 4 dołączył kolejny pojedynek. 17 września w Arenie Gliwice, w starciu raperów, zmierzą się Jose “Josef Bratan” Simao i Krystian “Macias” Maciaszczyk.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis