MMA PLNajnowszeBez kategoriiBrian “All American” Stann w Team Jackson

Brian “All American” Stann w Team Jackson

Gamrot - Dos Anjos

Weteran WEC – Brian “All American” Stann przygotowuje się do debiutu w UFC z Gregem Jacksonem w Nowym Meksyku. Brian rozpocznie swoją karierę w UFC od walki z Stevem Cantwellem podczas grudniowej gali UFC Fights for the Troops.

Stann walczył już dwukrotnie z Stevem Cantwellem. Pierwszy raz panowie zmierzy się 24 marca 2007 roku na gali WEC 26 – Las Vegas. Pojedynek Brian Stann vs Stevem Cantwell II odbył się 3 sierpinia br. W dwóch walkach wynik meczu wynosi Stann 1:1 Cantwell.

Po słabym przygotowaniu do ostatniej walki Stann postanowił spotkać się z Gregem Jacksonem.

Spotkałem się z Gregem w Atlancie. Ja chciałem trenować u niego, a on się ucieszył z takiej decyzji. Dla mnie to jeszcze większy przypływ motywacji. W sekcji Jacksona jest wielu świetnych zawodników, którzy pomagają sobie nawzajem osiągnąć cel. To mi się podoba najbardziej.

W sekcji Grega Jacksona trenują tacy zawodnicy jak Julie Kedzie, Roger Huerta, Rashad Evans, Keith Jardine, Joey Villasenor czy Georges St. Pierre.

Każdy zawodnik jest inny i każdy czuje się lepiej w innym otoczeniu. Myślę, że Team Jackson to idealne miejsce dla mnie.

– mówi Brian Stann.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis