MMA PLBez kategoriiBrett Rogers wściekły na Kimbo i Shamrocka!

Brett Rogers wściekły na Kimbo i Shamrocka!

1937958320_4666e248e4.jpg

Brett Rogers jest wściekły z tego powodu iż “koło nosa” przeszła mu bardzo lukratywna walka z Kimbo. Co ciekawe Rogers cały swój gniew kieruje na Kevina “Kimbo Slice” Fergusona i jego najbliższego przeciwnika Kena Shamrocka, a nie na organizację EliteXC.

W wydanym dzisiaj oświadczeniu obóz Rogersa nazywa Kimbo “bardziej mitycznym niż Sasquatch, Chupacabra i jednorożec razem wzięci“, a Shamrocka “103 letnim zawodnikiem MMA z Parku Jurajskiego“. Przypomnijmy, że Kimbo i Brett nie lubią się już od dłuższego czasu. Już w maju na konferencji prasowej po jednej z gal doszło między nimi do spjęcia po tym, jak Rogers nazwał zwycięstwo Kimbo nad Jamesem Thompsonem przez TKO – śmieciowym.

Jak domyślają się specjaliści od marketingu, wybór na najbliższego przeciwnika Fergusona Kena Shamrocka był celowym i bardzo dobrze przemyślanym posunięciem. EliteXC będzie chciało aby walka Kimbo vs Rogers odbyła się na początku 2009 roku, kiedy to EliteXC będzie debiutowało z Pay-Per-View. Do tego czasu, atmosfera będzie umiejętnie podgrzewana przez różnego rodzaju speców od PR i reklamy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis