MMA PLPunch DownBrazylijczycy na miejscu! Gala PunchDown 5 już jutro we Wrocławiu!

Brazylijczycy na miejscu! Gala PunchDown 5 już jutro we Wrocławiu!

To będzie jedna z najciekawszych gal w historii PunchDown. Już w najbliższy piątek we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja. W międzynarodowym turnieju weźmie udział 16 zawodników, w tym 7 obcokrajowców. Wśród nich znajdą się zawodnicy MMA, armwrestling’u, strongman, sportów siłowych. Dodatkowo będzie można zobaczyć dwa main-event’y kobiet.

Zuluzinho

Do rywalizacji wraca Esmeralda Godlewska, która zmierzy się z Patrycją “Patusia” Karczewską. Będzie też mocno sportowy punkt! Ewa Piątkowska była mistrzyni świata w boksie spróbuje swoich sił w starciu z –  Monika ”Waldek” Rozmuz.

Brazylijczycy zaskoczą w turnieju?

Zuluzinho i Tiago “Tiagao” Cardoso to dwóch zawodników MMA z Brazylii, którzy będą chcieli zaskoczyć swoją dyspozycją w turnieju na liście. Warto zaznaczyć, że drugi wymieniony zmierzy się z aktualnym mistrzem PunchDown – Dawidem ”Zalesiem” Zalewskim.

Zuluzinho właśnie dowiedział się, że nie skorzystałeś jeszcze z oferty powitalnej TOTALbet 🤣Z kodem PUNCHDOWN5 możesz…

Posted by PunchDown on Monday, October 18, 2021

Dawid “Zaleś” Zalewski vs Tiago “Tiagao” Cardoso to czwarty pojedynek nadchodzącej gali PunchDown 5! 🔥Już w najbliższy piątek podwójny Mistrz PunchDown zmierzy się z brazylijskim zawodowym fighterem MMA – Tiagao! Spójrzcie na tę różnicę dłoni! 😲 Zostały już tylko 3 dni do pełnego emocji wydarzenia! 🤩 Bądźcie z nami i kupcie PPV już dziś! Link w bio 🔥

🇵🇱 Dawid "Zaleś" Zalewski vs Tiago "Tiagao" Cardoso to czwarty pojedynek nadchodzącej gali PunchDown 5! 🔥Już w…

Posted by PunchDown on Wednesday, October 20, 2021

Zobacz także:

Nie będzie freak fightów w Rosji? Szef związku MMA domaga się zmiany przepisów!

Ostatni freak fight w Rosji wzbudził duże kontrowersje. Mowa o starciu Witalij Miłonowa rosyjskiego polityka (znanego ze swoich homofobicznych poglądów), który przegrał z rosyjsko-ukraińskim aktorem Nikitą Dżigurdą. Po tym pojedynku szef rosyjskiego związku MMA domaga się zmiany przepisów.

Bombardier zapowiada przed walką z Pudzianem: Będę królem Polski w tej kategorii! Będzie?

Już w sobotę 23 października w Łodzi będzie miała miejsce gala KSW 64. W co-main evencie dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (15-7) a Serginem Ousmanem Dia (2-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis