MMA PLBraveBRAVE CF wkracza do Polski! Gala już we wrześniu

BRAVE CF wkracza do Polski! Gala już we wrześniu

Foto: BRAVE CF

Kolejna ze znaczących organizacji MMA zorganizuje swą galę w Polsce. Tym razem chodzi o BRAVE Combat Federation, która zaplanowała swe wydarzenie na 5 września.

Gala odbędzie się w Koninie. Tego samego dnia w Polsce zaplanowano również FAME MMA 7.

Utworzona w Bahrajnie BRAVE CF organizowała już gale w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej. Kilkukrtonie zawitała też już do Europy, choćby do Irlandii Północnej, Wielkiej Brytanii czy Rumunii. Ostatnią galę zorganizowano zaś w styczniu tego roku w Słowenii. W kwietniu planowano także wydarzenie w Szwecji, lecz na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa.

W BRAVE CF w przeszłości występowało wielu polskich zawodników. Tylko w zeszłym roku mieliśmy okazję oglądać tam Łukasza Parobca, Karolinę Wójcik, Maćka Gierszewskiego czy Pawła Kiełka

Czy przynajmniej niektórych z nich zobaczymy też we wrześniu w Koninie? A może pojawią się też nowe polskie nazwiska. Czekamy na dalsze wieści ze strony organizacji BRAVE CF.

Zobacz także:

Olbrzym z KSW podał kiedy wjedzie do klatki? Czy nadchodzi Martyn Ford?

Martyn Ford, czyli olbrzym z KSW podał kiedy wejdzie do klatki polskiego giganta! Niezwykle popularny w Wielkiej Brytanii aktor, celebryta i kulturysta zapowiedział, że chce poczuć pełnię doznań z debiutu w klatce.

Bartosz Fabiński zmienia kategorię wagową. Gdzie będzie walczył?

Jeden z naszych rodaków w największej lidze MMA na świecie – Bartosz Fabiński zmienia kategorię wagową. “Butcher” wraca do dywizji średniej, gdzie święcił największe triumfy.