Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBraveBrave CF 71: Marcin Bandel w czerwcu stanie do pierwszej obrony pasa! Znamy szczegóły!

Brave CF 71: Marcin Bandel w czerwcu stanie do pierwszej obrony pasa! Znamy szczegóły!

Wszystko jasne! Marcin Bandel (22-7-1) dziewiętnastego czerwca w Bahrajnie stanie do pierwszej obrony pasa w organizacji Brave CF. Polak bijący się w kategorii półśredniej skrzyżuje rękawice z niepokonanym Kamalem Magomedovem (10-0).

Bandel

”Bomba” może aktualnie pochwalić się serią czterech zwycięstw z rzędu. Swój debiut w organizacji Brave CF odnotował we wrześniu 2021 roku, gdy w niecałe dwie minuty poddał Magomeda Ayskhanova. Polak w poprzednim roku stoczył dwie walki. Zaczęło się od wypunktowania reprezentanta Brazylii – Luisa Felipe Diasa.

Ostatni start to występ na Brave CF 63, gdzie Bandel stanął przed szansą mistrzowską. Nasz reprezentant zaskoczył wszystkich, gdy już w pierwszej odsłonie poddał faworyzowanego Ismaila Naurdieva. Tym samym Bandel po tym zwycięstwie został nowym mistrzem Brave CF w kategorii półśredniej.

Znamy szczegóły!

Marcin Bandel (22-7-1) już dziewiętnastego czerwca stanie do pierwszej obrony pasa. Polak w Bahrajnie skrzyżuje rękawice z niepokonanym Kamalem Magomedovem (10-0).

Warto zaznaczyć, że Kamal wszystkie swoje pojedynki kończył przed czasem. Bił się w takich organizacjach jak Fight Nights Global, RCC czy Titan FC. Debiut w organizacji Brave CF zaliczył w listopadzie 2021 roku, gdy po 52 sekundach poddał Vitaly Tverdokhlebova.

Ostatni start reprezentanta Rosji miał miejsce na Brave CF 63, gdzie w trzeciej rundzie odprawił Olii Santalahti.

Zobacz także:

Specjalne losowanie turnieju pod Szalonego Reportera? Matysiak: Miałem tego nie mówić…

W ostatnim odcinku na kanale ”Szalonego Reportera” doszło do zaskakującej wypowiedzi. Tomasz Matysiak zapewnił, że miał tego nie mówić, ale ostatecznie powie! Freak fighter wyznał, że ma jokera, którego może wykorzystać, a w tej sytuacji przy pierwszej walce nie spotka się z… Jackiem ”Muranem” Murańskim. Jest to dość mocno zaskakująca wypowiedź biorąc pod uwagę, że przecież każdy z zawodników ma brać udział w losowaniu, a będzie to turniej.

Oktagon 43: Zwycięstwa Polaków w Pradze! Bryczek znów nokautuje! [WIDEO] Widzieliście?

Świetne informacje z stolicy Czech! Dwóch naszych reprezentantów wraca do ojczyzny z tarczą. Robert Bryczek (16-5) oraz Mateusz Legierski (9-1) wygrali swoje pojedynki na gali Oktagon 43.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis