Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBraveBrave CF 70: Zawodnik KSW przegrywa po dobrej walce! Jun demoluje rywala w main evencie!

Brave CF 70: Zawodnik KSW przegrywa po dobrej walce! Jun demoluje rywala w main evencie!

Wczoraj w Słowenii odbyła się gala Brave CF 70. Wysoko w karcie wystąpił zawodnik KSW – Andreas Berg Gustafsson (8-2). Reprezentant Szwecji dostał zgodę na walkę poza od największej organizacji w naszym kraju.

Gustafsson

W main evencie gali wystąpił pogromca Popka oraz Tomasz ”Stracha” Oświecińskiego – Erko Jun (6-2). Bośniak ponownie pokazał się z efektownej strony. Nie brakowało niskich kopnięć! Zaraz jednak mocne uderzenie ręką i dobicie w parterze. Były zawodnik KSW po dwóch minutach i 52-sekundach zastopował zawodnika publiczności – Marko Drmonijcia (10-11-1).

Sami zobaczcie w jakim stylu:

Wcześniej efektownym nokautem popisał się zawodnik wagi ciężkiej – Pavel Dailidko (5-2). Reprezentant Litwy już w pierwszej odsłonie pokonał Luka Podkrajseka (4-1).

Przegrana zawodnika KSW!

W tak zwanym co-main evencie wystąpił zawodnik KSW – Andreas Berg Gustafsson (8-2). W ostatnim czasie źle kończy się się udział zawodników KSW na gali Brave CF. Mowa o starciu Darko Stosicia, który został znokautowany. Teraz również przegrana, ale wyglądało to zdecydowanie lepiej.

Reprezentant Szwecji po pełnych trzech rundach przegrał większościową decyzją sędziów z doświadczonym Joiltonem Lutterbachem (38-10). Gustafsson postawił twarde warunki.

Przypomnijmy, że Lutterbach ma za sobą również epizod w organizacji KSW. Były mistrz FEN wystąpił w zastępstwie na gali w Londynie, gdzie musiał uznać wyższość Dricusa Du Plessisa.

Zobacz także:

Największa wypłata w karierze! Wiemy ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata WBC! Widzieliście?

W miniony weekend fani zawodowego boksu żyli wydarzeniami z Rzeszowa. Tam Łukasz Różański walczył z Chorwatem Alenem Babicem. Stawką starcia był mistrzowski pas mistrza świata WBC kategorii bridger. Pojedynek ten wygrał Polak, a my dowiedzieliśmy się ile Łukasz Różański zarobił za zdobycie pasa mistrza świata.

“Zasługuje pan na ojcowskiego i to od kobiety” – Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera! Co wy na to?

Nowa zawodniczka Federacji KSW Wiktoria Czyżewska atakuje menadżera Przemysława Kosińskiego z grupy AniMMAls i wspomina o prywatnych wiadomościach, jakie od niego otrzymywała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis