MMA PLBraveBrave CF 69: Naruszczka i Stosić już dziś zawalczą w Belgradzie! Transmisja live na YouTubie!

Brave CF 69: Naruszczka i Stosić już dziś zawalczą w Belgradzie! Transmisja live na YouTubie!

Już dziś w Serbii, a dokładnie w Belgradzie organizacja Brave CF zorganizuje 69 edycję. Karta walk zapowiada się ciekawie. Przypomnijmy, że w Belgradzie zawalczy nasz reprezentant Marcin Naruszczka (23-12-2), który podejmie znanego ze startów w KSW – Aleksandra Ilicia (14-5).

Naruszczka

Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej nieudanej walce o pas Fight Exclusive Night. Naruszczka już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Piotra Kuberskiego. Wcześniej 39-latek toczył pojedynki w organizacji Oktagon.

Ilić aktualnie jest po najważniejszym zwycięstwie w dotychczasowej karierze. ”Joker” w Rosji potrzebował zaledwie 21-sekund, aby zdemolować faworyzowanego weterana – Alexandra Shlemenkę.

To już dziś!

Już dziś odbędzie się gala Brave CF 69 w Belgradzie. W karcie walk nasz reprezentant Marcin Naruszczka (23-12-2). Transmisja z gali będzie dostępna za darmo na YouTubie od godziny 19:00.

Transmisja poniżej:

W tak zwanym co-main evencie zobaczymy czołowego ciężkiego KSW – Darko Stosicia (17-5), który dostał zgodę na walkę poza polską organizacją. Darko przed własną publicznością zmierzy się z niepokonanym Shamilem Gazievem (9-0).

Zobacz także:

Artur Szpilka o Pudzianowskim: Nie chciałbym krytykować Mariusza, ale… Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o Mariuszu Pudzianowksim. Niewykluczone, że jeszcze przed wakacjami dojdzie do hitowego starcia ”Szpili” z weteranem największej organizacji w naszym kraju. Szpilka zapewnia, że Pudzianowski w ciężkich sytuacji mocno panikuje.

Marcin Najman oficjalnie wydaje książkę! Wiemy, kiedy nastąpi premiera! Co wy na to?

Marcin Najman wspominał o tym wielokrotnie, a teraz staje się to faktem. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyjawił, że w marcu pojawi się premiera jego książki pod tytułem ”Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis