MMA PLBraveBrave CF 54: Wawrzyniec Bartnik bezradny wobec parterowej gry rywala

Brave CF 54: Wawrzyniec Bartnik bezradny wobec parterowej gry rywala

Wawrzyniec Bartnik (6-2) przegrał z Axelem Solą (2-0) jednogłośną decyzją podczas gali Brave CF 54 w Koninie.

Sola stosował sporo kopnięć. Francuz dobrze pracował też rękoma. Bartnik co prawda zajmował środek klatki, ale nie miał przewagi. Przeciwnik za to zdołał go obalić. Bartnik zdołał podnieść się nieco i dojść do siatki. Francuz długo trzymał jednak klamrę i kontrolował Polaka. Bartnik wrócił jednak w końcu do stójki. Kilka naprawdę dobrych ciosów w wykonaniu Polaka. Sola jednak odpowiadał mocnymi kopnięciami. Pojedynek trafił do klinczu, który jednak Bartnik tym razem był w stanie odwrócić na swoją korzyść.

Drugą rundę Sola zaczął od próby zejścia po jedną nogę. Francuz ostatecznie ponownie znalazł się za plecami polskiego zawodnika pod siatką. Sola niestety kontrolował w ten sposób pojedynek przez długi czas. Bartnik zerwał się dopiero na minutę przed końcem rundy. Po kilku ciosach zawodnik War Dogs Lubliniec wszedł w klincz. Potem co jakiś czas zwarcie było przerywane ciosami.

Bartnik rozpoczął trzecią rundę od presji. Potem dał się jednak złapać w klinczu i został obalony. Tym razem Bartnik wylądował na plecach. Polak dobrze bronił się w gardzie, ale przewaga przeciwnika była naprawdę znacząca. Później Sola raz jeszcze znalazł się za jego plecami i kontynuował obijanie ciosami i kolanami. Na twarzy reprezentanta War Dogs Lubliniec pojawiła się krew. Już do końca pojedynku Francuz pozostawał w dominującej pozycji, choć ostatnie sekundy toczyły się w stójce.

Brak opisu.

Decyzja sędziów była jedynie formalnością. 30-27, 30-27, 30-27 – wszyscy punktowali walkę dla Axela Soli Po sześciu kolejnych zwycięstwach tym razem Polak musiał uznać wyższość przeciwnika.

Zobacz także:

Niepokonani zawodnicy kategorii półciężkiej zmierzą się w starciu otwierającym KSW 64

Organizacja KSW kontynuuje proces wzmacniania kategorii półciężkiej i poszukiwania nowych, uzdolnionych fighterów. 23 października w łódzkiej Atlas Arenie naprzeciw siebie staną niepokonani, Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 Sub) i Oumar Sy (4-0, 2 KO, S Sub). Starcie to otworzy galę KSW 64.

Wardęga poznał rywala na FAME 11! Jest już kompletna rozpiska wydarzenia! Widzieliście?

To już pewne! Sylwester Wardęga poznał rywala na galę FAME 11, która odbędzie się 2 października. Rywalem popularnego youtubera i przywódcy Watahy będzie inny youtuber i influenser, z którym był skonfliktowany.