MMA PLBraveBrave CF 36: Maciej Gierszewski efektownie wygrywa w Rumunii! [WIDEO]

Brave CF 36: Maciej Gierszewski efektownie wygrywa w Rumunii! [WIDEO]

Maciej Gierszewski (7-5) wczoraj stoczył swój trzeci pojedynek w prestiżowej organizacji Brave CF. Polak w stolicy Rumunii szybko i efektownie zakończył swoje starcie. Trzeba dodać, że w ostatnim czasie ciekawi zawodnicy z Brave podpisali kontrakt z największą organizacją na świecie.

”Magic Man” swoją karierę prowadzi/prowadził na wyspach, gdzie toczył pojedynek w topowych organizacjach. Maciek walczył w BAMMA, Cage Warriors oraz na jednej z gal Bellator. W dwóch wspomnianych organizacjach czekały go duże wyzwania, które okazały się przegraną. Mimo wszystko w Brave CF idzie mu nieźle. Gierszewski również wspominał, że liczy na pojedynki w ojczyźnie. Polak dopiął swego i w maju poprzedniego roku wystąpił na Wieczorze Walk SWD 4. Tuż przed walką wieczoru przed czasem odprawił Sergiusza Uzarka.

Maciej Gierszewski wygrywa już w pierwszej rundzie!

Maciej Gierszewski (7-5) wraca na odpowiednie tory, ale w jakim stylu! W Bukareszcie szybko, bo w pierwszej rundzie rozprawił się z zawodnikiem publiczności Suru Bogdanem (0-2). Polak trafiał w stójce, gdzie choćby dochodził do głosu z licznymi kolanami. Dzieło dokończył w parterze następną serią ciosów niczym z karabinu maszynowego. 

Dla Maćka Gierszewskiego była to już trzecia walka w organizacji Brave CF. Debiut nastąpił w lipcu, gdy na początku drugiej odsłony odprawił z kwitkiem faworyzowanego Ciana Cowley’a. Co ciekawe Gierszewski walczył już w Bukareszcie, ale wcześniej nie okazało się to dla niego szczęśliwe miejsce. Maciek już w pierwszej odsłonie został poddany (balachą) z rąk Johna Brewina (6-1).

Zobacz także:

Piotr Szeliga rozczarowany zachowaniem komentatorów! Zgadzacie się z Piotrkiem?

Były hokeista postanowił wrócić pamięcią do ostatniej walki. Coś mu się tam bardzo nie podobało!

”Krcha” zdradza kulisy robienia wagi Parke! Czekacie na powrót?

Krystian Wilczak zaprzyjaźnił się z byłym tymczasowym mistrzem KSW. ”Krycha” wystąpi już na najbliższej gali FAME MMA 7