MMA PLArchiwumFAME MMABratan o zwycięstwie Wiewióra z zawodnikiem KSW: Poziom wątpliwy! Mówisz to KSW jakby…

Bratan o zwycięstwie Wiewióra z zawodnikiem KSW: Poziom wątpliwy! Mówisz to KSW jakby…

Josef Bratan już dziś stoczy swój drugi pojedynek w organizacji FAME MMA. Będzie miało to miejsce na FAME Friday Arena 2 w Szczecinie, gdzie zmierzy się w formule K-1 (małe rękawice) z mistrzem organizacji – Maksymilianem Wiewiórką. Warto zaznaczyć, że jest to walka w innej formule, więc w stawce nie będzie pasa mistrzowskiego.

Bratan

Bratan swój debiut w FAME odnotował we Wrocławiu, gdzie pokazał się z efektownej strony. Jose Simao w drugiej odsłonie zastopował Jakuba Nowaczkiewicza.

Wcześniej raper toczył pojedynki w High League, gdzie był też bardzo efektowny występ. Mowa o 4 edycji, gdzie w zaledwie 47 sekund ciężko znokautował Krystiana ”Maciasa” Maciaszczyka.

Wymiana zdań!

Jose Simao i Maksymilian Wiewiórka pojawili się w programie ”face to face”, gdzie doszło do wymiany zdań. W pewnym momencie prowadzący postanowił przypomnieć, że Wiewiór w amatorskiej karierze pokonał nowy nabytek KSW. Simao od razu zareagował.

Bratan: No dobra, ale kto to? Tak mówisz KSW jakby to było UFC. Tam też poziom jest wątpliwy.

Wiewiór: To idź do KSW! 

Bratan: Jak ja bym chciał za grosze iść się bić to ja bym poszedł wiesz… 

Wiewiór: Myślisz, że wygrałbyś z zawodnikami KSW w samej stójce w K-1?

Bratan: Można by było spróbować. Ja nigdy nie powiem… tak nigdy nie mówiłem przed żadnym moim rywalem, że ”Cię ro*****”. Chce po prostu wejść i to zrobić, ale nie będę rzucał takich słów, bo żyje już prawie 30 lat na tym świecie i wiadomo, że nawet głupi ma szczęście.   

Wspomniana wymiana zdań poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis