MMA PLFENBrat Kołeckiego vs Brat Pudziana, co wy na to?

Brat Kołeckiego vs Brat Pudziana, co wy na to?

Krystian Pudzianowski (1-1) po ostatniej przegranej nie zamierza kończyć swojej przygody z zawodowymi startami! Trzeba przyznać, że nie brakuje kandydatów do potencjalnego starcia. Jedno przykuło mocno uwagę i wydaje się, że może to być dobra opcja dla kibiców oraz samej organizacji.

Brat Mariusza Pudzianowskiego zadebiutował w maju poprzedniego roku. Podczas pierwszej edycji Free Fight Federation 1 zmierzył się z kulturystą Radosławem Słodkiewiczem. Nie był to łatwy pojedynek, ale ostatecznie w drugiej rundzie reprezentant WCA Fight Team mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Krystian Pudzianowski miał wiele propozycji aż w końcu podpisał kontrakt z organizacją FEN. Debiut nastąpił w czerwcu tego roku. Podczas 28 edycji zmierzył się z Piotrem Szeligą, który przyjął walkę w ostatniej chwili. Mieliśmy spore zaskoczenie, bo Krystian już na początku walki znalazł się na deskach. Gwiazdor disco-polo przetrwał kryzys i również miał swoje momenty. Ostatecznie Krystian Pudzianowski nie wyszedł do trzeciej rundy, bo jak napisał w mediach społecznościowych doznał kontuzji.

Brat Pudziana vs Brat Kołeckiego!

Łukasz Borowski czynny zawodnik mieszanych sztuk walki postanowił rzucić propozycją potencjalnego starcia freak fightowego. Przypomnijmy, że organizacja Fight Exclusive Night wróciła do takich starć. Do jednego z nich doszło choćby na warszawskim Torwarze, gdy Gabriel ”Arab” Al-Sulwi zmierzył się z Maciejem ”Wujkiem Samo Zło” Gnatowskim. Tym razem zainteresowanie miałoby się kumulować na zestawieniu braci znanych sportowców!

Walka Szymon Kołecki i Mariusz Pudzianowskijuż za nami ! Teraz czas by młodszy Kołecki zmierzył się z młodszym…

Opublikowany przez Łukasza Borowskiego Sobota, 18 lipca 2020

Dodać trzeba, że Sylwester Kołecki to również sztangista. Sylwester nie może pochwalić się takimi osiągnięciami jakie posiada jego brat Szymon. Podopieczny Mirosława Oknińskiego to dwukrotny medalista olimpijski (srebro w Sydney i złoto w Pekinie). Wracając do Sylwestra jest to wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Na arenie międzynarodowej reprezentował nasz kraj chociaż w Mistrzostwach Świata w 2011 roku, gdy zajął siedemnaste miejsce.

Zobacz także:

Emocji dziś będzie sporo! Jak typujecie?

Już dziś następny event największej organizacji na świecie. W walce wieczoru starcie o pas kategorii muszej

Oświadczenie Jurasa! Zgadzacie się z Łukaszem?

Łukasz Jurkowski postanowił wydać oświadczenie w mediach społecznościowych. Mowa oczywiście o odrzuceniu sierpniowego starcia z Szymonem Kołeckim