Brak kończyn, podwójny nokaut, kał na macie – czyli najdziwniejsze walki w historii MMA [WIDEO]

Różnica prawie 200 kilogramów w ringu, walka w MMA nie mając kończyn, niesamowity pojedynek „Ostatniego Cara”, podwójne nokauty i… kał na macie w oktagonie – zobacz co w odcinku tym razem przygotował Łukasz.

Może będzie trochę śmiesznie, może też przerażająco i niesmacznie, ale w klatce tak jak w życiu – nigdy nie wiesz tego możesz się spodziewać. Pierwszym zestawieniem będzie zawodnik ze sporą otyłością Emmanuel Yarborough i jego przeciwnicy.

Kolejny przypadek jest tak samo inspirujący co niecodzienny. Jest taki ktoś co nazywa się  Kyle Maynard. Nie ma on nóg, a jego ręce kończą się tuż przed łokciami. Mimo to dokonuje rzeczy niemożliwych: wspiął się na Kilimandżaro, założył szkołę kostki tobą o nazwie „No Excuse”. Napisał też książkę pod tym samym tytułem. Spełnił też swoje największe marzenie – został zawodnikiem MMA.

Następny przykład niesamowitego hartu ducha i determinacji, ale w nieco innym wydaniu to Fiodor Emelianienko, który pokazał nie raz że potrafi przetrwać najgorsze chwile w klatce i ostatecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tak było też w przypadku przedstawionym w odcinku.

Jest to rzadki widok, ale parę razy się to wydarzyło – podwójny nokaut. Historia MMA zna kilka takich przypadków, kiedy jednocześnie obydwóch zawodnikom odcięto prąd. Dochodziło do tego na różne sposoby.

Na koniec coś dla ludzi o mocnych nerwach. Travis Walford nie jest zawodnikiem MMA, ale można powiedzieć że w historii dyscypliny zaznaczył swoją obecność dość wyraźnie i dosłownie. Może wam coś podpowie jego pseudonim „The Brown Bomber”.

Zapraszamy do pooglądania odcinka: