MMA PLArchiwumBez kategoriiBrad Imes: Lesnar popełnia błąd!

Brad Imes: Lesnar popełnia błąd!

MMA.pl największym portalem

Brad Imes, notyryczny zakładacz gogoplat, powiedział:

Myślę, że ma duży potencjał. Jego stójka w prawdzie nie istnieje, ale jest oczywiście wielkim, silnym gościem. Jego partert… Wiem, że jest mistrzem D-1 (zapasy), ale sądzę, że jest nieco zardzewiały, jeżeli chodzi o parter. Byłem w stanie przechodzić jego gardę, dosiadać go, robić co tylko chciałęm na glebie. Nie wydawał się również tak strasznie silny, jeszcze nie uprawiałem grapplingu z kimś, kto byłby specjalnie silny dla mnie.

Myślę, że jednym z jego atutów w szkole było to, że był znacznie silniejszy niż wszyscy, z którymi się mierzył; co do wagi ciężkiej, niezaleznie od dyscypliny… ciężko jest znależć dobrych. Myślę, że jeżeli będzie się trzymał tego, że jest większy, to będzie wspaniały. Znaznaczam jedynie, że moim zdaniem to błąd iśc do UFC tak szybko, a mówię to z perspektywy kogoś, kto to wie.

Lubie tego faceta. Jest skromny, maksymalnie oddany temu co robi. Robi gigantyczne postępy i ma świetne warunki fizyczne. Do tego facet jest inteligentny. Na codzień ćwiczy w MFS Elite (czyli oryginalnym MFS, tym, z którym wykłada MMA Pat;) ) i tam spotkał Brocka. Wierzę, że robił z Lesnarem co chciał na glebie – Imes ostatnie dwie walki wygrał przez gogoplatę 😉

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis