MMA PLFAME MMABracia Oleksiejczuk: Musimy wyczyścić sport z freaków: Oni weszli w nasz świat i poniosą tego konsekwencje

Bracia Oleksiejczuk: Musimy wyczyścić sport z freaków: Oni weszli w nasz świat i poniosą tego konsekwencje

Bracia Oleksiejczuk chcą wyczyścić zawodowy sport z freaków! Taką deklarację złożyli w rozmowie z MMARocks, która została przeprowadzona po wczorajszej gali Babilon MMA 23.

Michał Olekskiejczuk to zawodnik UFC, a Cezary Oleksiejczuk ma niedługo walczyć o pas mistrzowski organizacji FEN. Obaj rozmawiali z Filipem Lewandowskim po gali Babilon MMA 23, gdzie wspierali swojego kolegę Konrada Rusińskiego, który odniósł trzecią wiktorię z rzędu poddając Tomasza Skorodziło.

Coraz bardziej popularni bracia w polskim MMA nie są jednak fanami freaków, co wyszło podczas wspomnianej rozmowy.

Bracia Oleksiejczuk: Musimy wyczyścić sport z freaków: Oni weszli w nasz świat i poniosą tego konsekwencje

Cezary Oleksiejczuk zdradził, że ma ochotę wyjaśnić gwiazdę FAME MMA Alana Kwiecińskiego, z którym ma konflikt. Wtórował mu jego brat – Michał, który sprowokował deklarację o “wyczyszczeniu sportu z freaków”.

Sprawdźcie jak to wyglądało:

Michał Oleksiejczuk: Co do tych freaków, to jak mówię – musimy wyczyścić to wszystko, żeby sportowcy mieli, może nie fejm, ale żeby uwaga była większa na nich skierowana. I tak sobie pomyśleliśmy, że to zrobimy i że to dobra inicjatywa.

Cezary Oleksiejczuk: To oni weszli w nasz świat. Ostatnio na FEN-ie też było widać dużo tych freaków, także poniosą tego konsekwencje. Najpierw Alan Kwieciński, a potem… No kto tam taki cwaniaczek jest? Don Kasjo jest cwaniak. Ale najpierw Kwiecińskiego chcę wyjaśnić.

Wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Walka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

To byłoby dopiero zaskakujące zestawienie. Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił w mediach społecznościowych zaczepić Mameda Khalidova (35-7-2).

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.

Tomasz Sarara zadebiutuje w MMA już na gali KSW 62. Znamy też rywala!

Na gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów w formule MMA. Tomasz Sarara (0-0) spotka się 17 lipca z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Starcie odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.