MMA PLCezary OleksiejczukBracia Oleksiejczuk i Szewczyk w Ankosie! Jest komentarz Oknińskiego

Bracia Oleksiejczuk i Szewczyk w Ankosie! Jest komentarz Oknińskiego

Michał Oleksiejczuk, Cezary Oleksiejczuk oraz Bartosz Szewczyk – cała trójka od dzisiaj oficjalnie będzie reprezentować barwy Ankosu MMA Poznań. Do swoich walk zawodnicy będą przygotowywać się pod okiem Andrzeja Kościelskiego.

Oleksiejczuk Ankos

Już dobrych kilka miesięcy trwa rozłam Akademii Sportów Walki Wilanów. Z klubu w ostatnim czasie odeszli m.in. bracia Oleksiejczuk czy Bartosz Szewczyk.

Cała trójka postanowiła, że do swoich kolejnych pojedynków będzie trenowała razem, a miejscem sparingów zostało Warszawskie Centrum Atletyki. Nie było jednak wiadomo, czy Szewczyk z Czarkiem oraz Michałem na dłużej zadomowią w WCA, ponieważ również często gościli m.in. w klubie Uniq Fight Club.

Okazuje się jednak, że wszystko jest już jasne. Zawodnicy znaleźli swój nowy dom, o czym poinformowali na swoim Instagramie.

Nowy rozdział rozpoczęty. Dziękujemy i do zobaczenia niebawem

Zatem od dzisiaj Michał, Cezary oraz Bartosz są oficjalnie reprezentantami Ankosu MMA Poznań.

Okniński komentuje!

Nie trzeba było długo czekać na reakcję byłego już trenera chłopaków, Mirosława Oknińskiego. Head Coach Akademii Sportów Walki Wilanów za pośrednictwem swojego Facebooka skomentował związanie się przez jego byłych podopiecznych z Andrzejem Kościelskim i spółką.

Wydaje się, że – o dziwo – Okniński pochwalił decyzję swoich ex-zawodników.

Po za Akademia Sportow Walki Wilanow to najlepszy możliwy wybór .

Posted by Mirek Okninski on Tuesday, April 19, 2022

Poza Akademią Sportów Walki Wilanów to najlepszy możliwy wybór.

Zobacz także:

Wielki powrót na High League 3! Robert ”Hardkorowy Koksu” Burneika rywalem ”Robura”!

“Hardkorowy Koksu” wraca do klatki! Robert Burneika zmierzy się z Robertem “Roburem” Orzechowskim na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca w ERGO ARENIE. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Skradziono samochód Jana Błachowicza! Jest mocna reakcja byłego mistrza UFC!

Jan Błachowicz (28-9) jest wściekły! Jak się okazało skradziono samochód byłego mistrza UFC. ”Cieszyński Książę” w mediach społecznościowych prosi o pomoc w odnalezieniu – za co oczywiście będzie nagroda. Polak już czternastego maja stoczy jakże ważny pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis